Příslušenství pro sudy

Kromě velkých sudů a malých pracovních nádob je důležitým prostředkem pro bezpečné plnění a stáčení také příslušenství pro sudy, například víka, přípravky na vyprazdňování a otevírání sudů, odměrky nebo nádoby na olej. Pro profesionální manipulaci s nebezpečnými látkami se hodí příslušenství pro sudy a přípravky na vyprazdňování a otevírání sudů od renomovaných výrobců, které jsou k dispozici v našem e-shopu. Zjistěte nyní, na co byste si měli dát při nákupu pozor.

V kategorii Příslušenství pro sudy Vám nabízíme výrobky následujících značek: PRESSOL, FALCON, Justrite, eurokraft basic, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 54

Příslušenství pro sudy: Usnadněte si práci (a zvyšte bezpečnost)Sudy představují bezpečné řešení pro skladování mnoha nebezpečných látek. Pro skutečnou bezpečnost je však třeba udělat něco navíc. Příslušenství pro sudy a přípravky na vyprazdňování a otevírání sudů vám při tom pomohou – a učiní manipulaci s nebezpečnými látkami bezpečnější, pohodlnější a přehlednější.Co je součástí příslušenství pro sudy?Příslušenství pro sudy je navrženo tak, aby optimalizovalo manipulaci se sudy, nádržemi a kanystry – zejména při plnění, stáčení a přelévání částečně nebezpečného obsahu. Nabízíme různé výrobky pro manipulaci s nebezpečnými látkami:  • Trychtýře pro plnění bez rozstřiku do cisternových kontejnerů, sudů a kanystrů

  • Otvírače vík pro snadné otevírání šroubovacích uzávěrů kontejnerů IBC/KTC

  • Přípravky na vyprazdňování a otevírání sudů pro bezpečné stáčení agresivních médií do horizontálních nádob

  • Vypouštěcí, stáčecí a výpustné kohouty pro řízené stáčení

  • Odměrky pro přesné odebírání médií

  • Víka pro sudy s bezpečnostními funkcemi pro přeměnu prázdných sudů na nádoby na odpad

  • Mycí a ponorné nádoby pro přímé čištění malých dílů, nářadí atd. přes otvory v sudu


Příslušenství pro sudy dělá vše pro to, abyste mohli ze sudů a velkých nádob dostat doslova vše, aniž byste se museli obávat úniku nebo nežádoucího kontaktu s médii. Toto příslušenství navíc také poskytuje chytré nápady, jak můžete sudy standardní velikosti funkčněji začlenit do pracovního procesu – i když jsou prázdné.Na co si dát pozor u příslušenství pro sudy?Různé materiály pro přípravky na vyprazdňování a otevírání sudů a příslušenství pro sudy mají svůj důvod. V závislosti na konstrukci nádoby, obsahu a způsobu skladování jsou pro agresivní a žíravá média zapotřebí jiné výrobky než pro vysoce hořlavá média. Z nebezpečnosti vyplývají i potřebné funkce, jako jsou uzávěry proti šíření plamenů a automaticky se uzavírající víka nebo ventily.I když příslušenství pro sudy spolehlivě minimalizuje úniky, nelze je vyloučit. Ani vynikající trychtýř nezabrání rozstřiku kapalin, pokud jsou zaměstnanci při plnění příliš energičtí.Proto při manipulaci s příslušenstvím pro sudy vždy pracujte s výrobky pro likvidaci uniklých látek a pravidelně školte každého zaměstnance o správných pracovních postupech. Samozřejmostí je, že při plnění, stáčení a přečerpávání musí být vždy použity odpovídající pomůcky pro bezpečnost práce. Zde se doporučují zejména pracovní rukavice a případně ochrana očí.Opatření, která je třeba přijmout, závisí na posouzení rizik a na platných bezpečnostních předpisech pro média v sudech a velkých nádobách používaná ve vaší firmě. Přehled o tom vám poskytneme v našich informacích o skladování v souladu s předpisy. Vaše dotazy rádi zodpovíme osobně. Jednoduše nás kontaktujte.