800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Materiál
 

Evidence času

Evidujete pracovní dobu svých zaměstnanců v Excelu, pomocí výkazů hodin nebo dokonce ještě píchacími hodinami? Profesionální řešení pro moderní časový management: elektronický přístroj pro evidenci času. Časy příchodu, časy odchodu i přestávky zaznamená přístroj pro evidenci času na vteřinu přesně.
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
9.660,-
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
USB čtečka RFID TIMEMOTO RF-150
pro registraci zaměstnanců
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
Evidence času
Vhodná evidence času je pro firmu nezbytností. Ze správné evidence pracovní doby má prospěch nejen zaměstnavatel, ale i zaměstnanec. Vhodný přístroj pro evidenci času zajistí kontrolu přítomnosti zaměstnanců bez velké námahy. Tak jako v minulosti píchací hodiny, téměř neodmyslitelnou součástí dobře fungující firmy se dnes staly modernější přístroje pro evidenci času. Záznam času byl v průběhu let silně modernizován a mnoho přístrojů pro evidenci času dnes funguje většinou elektronicky. Instalace těchto přístrojů vyžaduje neustálou kontrolu a údržbu od dodavatele. Zde je třeba jasně zvážit poměr nákladů a přínosu. Elektronická evidence času zajistí samozřejmě i lepší bezpečnost coby kontrola přístupu, protože neoprávněným osobám zůstanou dveře zavřené. Píchací hodiny s razítkem působí ve srovnání s elektronickým modelem téměř nostalgicky. I s tímto jednoduchým přístrojem již však lze dosáhnout mnohem lepší organizace v provozu a údržba od dodavatelů zde není nutná. S dobrým systémem pro evidenci času Vám neunikne žádná hodina ani vykonávaná práce. Skutečně smysluplná investice pro firmu a její zaměstnance.

Vaše pracovní doba a náš servis
Tento e-shop nabízí přístroje pro evidenci času od kvalitních dodavatelů s potřebným know-how. Registrace času až pro 50 osob pomocí jediného přístroje představuje funkční řešení bez vysokých nákladů i pro středně velké firmy. V rámci kancelářského vybavení jsou kompaktní přístrojové jednotky téměř nepostřehnutelné, avšak spolehlivě vykonají svou službu v individuálním časovém managementu. Adekvátním řešením pro evidenci pracovní doby jsou zejména u výplat založených na hodinové mzdě píchací hodiny. Čas jsou peníze, a proto v nabídce KAISER+KRAFT naleznete také vhodné příslušenství pro evidenci osobního času, jako jsou zesilovače rádiového signálu nebo síťové zdroje. Všechno objednané zboží přitom bude dodáno zdarma a s právem na vrácení do 30 dnů. Servis, který nedostanete všude. Vyberte si proto své přístroje pro evidenci hodin s velkorysým komfortním servisem u KAISER+KRAFT.
Porovnání výrobků