Kartony, krabice

Kartony a krabice pro bezpečnou přepravu: Zde zaručeně najdete ten správný karton! Vedle klasických přepravních kartonů máme na skladě také rychlouzavírací a automatické kartony, skládací krabice, kartony s nasazovacím víkem a termoobaly – zaručujeme vám optimální obal pro vaše potřeby!

Kartony, obaly a krabice: Více než 2 000 variant pro vaši přepravuBez ohledu na to, na co potřebujete obal a jaké zboží v něm přepravujete, u nás zaručeně najdete ten správný karton. Vybírejte z více než 2 000 variant kartonů – od klasických a udržitelných výrobků až po inteligentní a efektivní designy a kartony pro speciální potřeby. Kde byste tedy měli nakupovat své kartonové krabice a přepravní materiál? Samozřejmě u odborníků a velkoobchodníků na obalová řešení – u nás.K čemu se používají kartony, krabice a obaly?Jedna velikost krabice pro všechny požadavky na přepravu? To může být dobrý nápad pro firmy s produkty stejných tvarů, ale při různém sortimentu se spotřebuje spousta výplňového materiálu. Proto se v případě potřeby spolehněte na naše specialisty:  • Krabice se sklopným víkem a krabice s nasazovacím víkem umožňují snadné vyjmutí a optimální přehled o všem od pořadačů až po krabice na sortiment, letáky, reklamní materiály nebo objednávky. Krabice s nasazovacím víkem jsou navíc výškově nastavitelné a umožňují univerzální použití.

  • Rychlouzavírací kartony a rychlouzavírací krabice získaly svůj název oprávněně. Díky samolepicím uzávěrům a výškově variabilnímu provedení jsou připraveny k expedici v několika málo krocích, šetří pracovní úkony a obalový materiál – což je pro vaši logistiku skutečným přínosem.

  • Termoobaly pro zboží citlivé na teplotu jsou k dispozici nejen v provedení z polystyrenu, ale také v ekologických a prostorově úsporných verzích z konopí a slámy se stejnými izolačními vlastnostmi.


Nebo byste raději úplnou klasiku? Se skládacími krabicemi z vlnité lepenky se můžete spolehnout na univerzální klasiku v sortimentu kartonových krabic a poslat vše, co váš sklad nabízí. Vybírejte mezi vysoce kvalitními standardními kartonovými krabicemi, ekologickými kartonovými krabicemi z travního papíru nebo klimaticky neutrálními výrobky a levnými alternativami s levnějšími směsmi surovin. Přidejte do nákupního košíku také nože na kartony a řezačky fólií – a budete dokonale vybaveni.Na co si dát pozor při nákupu kartonů a krabic?Kartonové krabice jsou k dispozici v různých tloušťkách od jednovrstvých po třívrstvé. Požadovaná kvalita závisí na přepravovaném zboží: čím je těžší a citlivější, tím více vrstev by kartony měly mít.Pravidlo pro tloušťku kartonu: Do přepravní hmotnosti 5 kg postačí jednovrstvé verze, nad tuto hmotnost je vhodnější použít dvouvrstvé kartony. Pro paletizaci a export používejte vhodné kartony DIN, které jsou přesně přizpůsobeny paletám.Při vysokém objemu přepravy musí každý krok sedět. Čím rychleji kartony sestavíte, naplníte a uzavřete, tím rychleji se dostanou k zákazníkovi. Proveďte pokusy s různými kartony a skládacími krabicemi a rozhodněte se pro verze, které vyžadují nejméně obalového materiálu a nejméně kroků. Zkontrolujte také, které kartony lze umístit na vaše kladičkové dráhy nebo balicí stoly.Najděte správný karton pomocí vyhledávače kartonů – ihned pomocí několika kliknutí myši!Usnadníme vám to: Pomocí vyhledávače kartonů si můžete sestavit obal z kartonů a krabic několika kliknutími. Zadejte velikost, kvalitu a množství a my vám ukážeme, které špičkové produkty urychlí a optimalizují vaši logistiku. Kde nakoupit přepravní krabice? Je to jednoduché: u nás, ve vašem profesionálním obchodě pro bezproblémový provoz!Chcete si další otázky vyjasnit raději osobně? Jednoduše nás kontaktujte a nechte si poradit s výběrem kartonů a krabic – rádi vám pomůžeme.