Sběrné vozíky na odpad

Bez sběrných vozíků na odpad, vozíků na odpadky a úklidových vozíků je sběr odpadů ve velkých kancelářích a na velkých venkovních plochách nemyslitelný. Praktické sběrače odpadků značky Hailo poskytují při sběru odpadků mnoho výhod – práce s nimi je rychlejší, flexibilnější, ergonomičtější a pohodlnější. Přesvědčte se sami.

V kategorii Sběrné vozíky na odpad Vám nabízíme výrobky následujících značek: FLORA.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Cena s DPH
2952
2952
38950
38950
-
Relevance
Počet výrobků: 20

Snadné udržování čistoty


Sběrné vozíky na odpad z e-shopu KAISER+KRAFT vás při úklidu ušetří od přenášení těžkých pytlů a umožní mnohem rychlejší práci. Velké pytle na odpad s vysokou plnicí kapacitou lze na vozík připevnit během několika vteřin pomocí svěrného kruhu.


V kombinaci s kleštinami a bodci bude práce nejen rychlejší, ale i ergonomičtější. Shýbání se stane minulostí. Sběrné vozíky sběr odpadků z veřejného prostranství po různých veřejných akcích výrazně usnadní.


Sběrné vozíky na odpad – mobilní a praktické


Sběrné vozíky na odpad z nabídky KAISER+KRAFT jsou vybaveny koly s lehkým chodem. Většinou se jedná o pneumatiky, které umožňují plynulý a bezproblémový pohyb po venkovních plochách a na nerovném podkladu dobře pruží. Vlastní hmotnost malého i velkého vozíku na odpad je relativně nízká, takže vozík není příliš těžký ani s pytlem plným odpadu. Sběrné vozíky na odpad se koneckonců staly neodmyslitelnou výbavou při úklidu veřejných komunikací, protože šetří síly zaměstnanců a urychlují pracovní procesy.