Dveřní štítky, informační stojany

Kde ve vaší firmě najdu pana X? Ve které místnosti sedí paní Y? Pokud vaši obchodní partneři, zákazníci nebo zaměstnanci nemají bezcílně bloudit po chodbách z bodu A do bodu B, nelze podceňovat smysluplné označení. Dveřní štítky vždy přesně ukazují, co se kde nachází.

V kategorii Dveřní štítky, informační stojany Vám nabízíme výrobky následujících značek: DURABLE, EUROKRAFTbasic, EUROKRAFTpro, AIR-WOLF.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 109

Dveřní štítky pro lepší orientaciNěkdy jsou to malé detaily, které mají největší vliv na bezproblémový chod provozu. Bez dveřních štítků by zaměstnanci nebo návštěvy bezcílně bloudili po podniku. Kde sedí pan Müller? V jaké hale je vlastně sklad? Kudy se dostanu do konferenční místnosti? Namísto toho, abyste ztráceli čas hledáním, dejte se na správnou cestu k lepší orientaci pomocí správného označení!Jak používat dveřní štítky?U všech faktorů vybavení kanceláře je povinností funkčnost, jednoznačnost a řád.Podobně jako je tomu u popisů složek, mají dveřní štítky zajistit, aby návštěva měla všechny potřebné informace předtím, než otevře dveře. Nepatří k tomu jen jméno uživatele kanceláře. Důležité jsou také jeho oddělení, funkce a číslo místnosti, které musí mít logickou strukturu.Když instalujete kancelářské štítky, dbejte tedy například na vzestupné číslování místností, které by v ideálním případě mělo obsahovat také kód patra nebo oddělení. Není to důležité pouze na samotné chodbě s kancelářemi, ale také pro informační tabule, ukazatele a tabulky s upozorněními, které návštěvu na tuto chodbu zavedou.Proto byste měli naváděcí systém, na jehož konci jsou dveřní štítky pro konkrétní kancelář, strukturovat vždy zvenku dovnitř a pokud možno s jednoznačnými barevnými kódy a symboly. Piktogramy například ušetří vysvětlování při hledání WC. Určité barvy pro určité oddělení vytvoří pro hledajícího vždy prostorovou souvislost.A nezapomeňte se na tento naváděcí systém při jeho vytváření dívat očima návštěvy. Umístil jsem skutečně všude tam, kde se na cestě mohou vyskytnout nejasnosti, odpovídající upozornění?Se společností KAISER+KRAFT jsou dveřní štítky jen začátekMáme přehled o všech vašich potřebách a otázkách ohledně lepší orientace v chodu provozu. Proto u nás najdete také vhodné jmenovky a stolní jmenovky pro jednoznačné označení na konferencích apod. Velký výběr systémů pro udržování pořádku a pomůcek pro uvolnění pracovního stolu vám zajistí potřebný přehled v kanceláři. Pokud vám můžeme pomoci s orientací, můžete nás kdykoliv kontaktovat!