Dveřní štítky, informační stojany

Kde ve vaší firmě najdu pana X? Ve které kanceláři sedí paní Y? Pokud vaši obchodní partneři, zákazníci a zaměstnanci nemají bezcílně bloudit po chodbách, neměli byste podcenit smysluplné značení. Štítky na dveře vždy přesně ukazují, co se kde nachází.

V kategorii Dveřní štítky, informační stojany Vám nabízíme výrobky následujících značek: DURABLE, eurokraft basic, AIR-WOLF.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 96

Štítky na dveře pro lepší orientaciNěkdy jsou to ty nejmenší detaily, které mají největší vliv na bezproblémový chod provozu. Bez dveřních štítků by zaměstnanci nebo návštěvy bezcílně bloudili po podniku. Kde sedí pan Müller? V jaké hale je vlastně sklad? Kudy se dostanu do konferenční místnosti? Namísto toho, abyste ztráceli čas hledáním, vydejte se na správnou cestu k lepší orientaci pomocí správného značení!Jak používat štítky na dveře?U jakýchkoli kancelářských potřeb pro firmy je povinností řádná funkčnost, jednoznačnost a řád.Podobně jako je tomu u popisů složek, mají dveřní štítky zajistit, aby návštěva měla všechny potřebné informace již před otevřením dveří. K těmto informacích nepatří pouze jména uživatelů kanceláře, důležité jsou také jejich oddělení a funkce. Také číslování místností by mělo mít logickou strukturu.Když instalujete štítky na dveře kanceláře, dbejte tedy například na vzestupné číslování místností, které by v ideálním případě mělo obsahovat také kód patra nebo oddělení. Tyto informace nejsou důležité jen pro dveře kanceláří, ale také pro informační stojany, ukazatele a tabulky, které návštěvu na příslušnou chodbu zavedou.Proto byste měli informační systém sloužící ke zleplepšení orientace, jenž je zakončen štítky na dveře, organizovat vždy zvenku dovnitř a pokud možno ho opatřit jednoznačnými barevnými kódy a symboly. Piktogramy například zjednodušují hledání WC, specifické barvy pro určitá oddělení pak vytváří lepší prostorovou orientaci.Nezapomeňte se na tento naváděcí systém při jeho vytváření dívat očima návštěvy. Ujistěte se, že jste informační stojany a štítky na dveře umístili všude, kde se mohou vyskytnout nejasnosti.S kaiserkraft jsou dveřní štítky jen začátek pro skvělou orientaciMáme pro vás vše, co potřebujete pro lepší orientaci ve vaší firmě. Najdete u nás například jmenovky pro snadnou identifikaci návštěvníků konferencí, schůzek, apod. Velký výběr úložných prostor pro udržování pořádku vám zajistí potřebný přehled v kanceláři. Nástavce na psací stoly vám pak pomohou s uvolněním prostoru na vašem pracovním stole. Pokud vám můžeme pomoci s vytvořením snadné orientace na pracovišti, můžete nás kdykoliv kontaktovat!