800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva
Hloubka
Materiál
Šířka
Výška
 

Přednáškové kufry

Přednáškové kufry chtějí do světla ramp! Svou přítomnost totiž ukážou vždy, když je třeba prezentovat nebo diskutovat o něčem napínavém. Kromě toho jsou přednáškové kufry ještě i praktické, protože umožňují uspořádané uložení kartiček, tužek, popisovačů a špendlíků. Tak s sebou vždy máte vše, co potřebujete.
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
| | |
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
Přednáškové kufry pro profesionály
Přednáškové kufry jsou používány především profesionálními vedoucími prezentací. Pokud má přednášející s sebou kufr, bude jeho přednáška určitě poutavá. Přednáškový kufr je optimálním doplňkem pro Vaše flipcharty, bílé tabule a přednáškové stěny. S přednáškovým i prezentačním kufrem budete ideálně vybaveni a můžete si své materiály pro prezentaci nosit stále s sebou. Ať se jedná o workshop, přednášku, nebo o školení, s přednáškovým kufrem bude Vaše prezentace vždy interaktivní: umožní Vám poznamenat si otázky, hesla a cíle a označit pevně dané skutečnosti jako orientační body. Zapojte své publikum a nechte popisovat a označovat i ostatní, zatímco budete přednášet. Díky interakci všech zúčastněných bude prezentace velmi živá.

Přednáškové kufry: jeden pro vše
Přednáškové kufry z našeho e-shopu jsou bohatě vybavené a obsahují většinou více než 1000 součástí. Tohoto počtu je dosaženo především díky přednáškovým kartám a označovacím bodům. Komunikační karty mohou být připevněny tužkovým lepidlem nebo špendlíky podle vlastností materiálu Vaší přednáškové stěny. Naše přednáškové kufry obsahují zpravidla také popisovače a ukazovátko. V naší online nabídce si můžete vybrat mezi přednáškovým kufrem a hliníkovým kufrem. Součástí sortimentu jsou rovněž přednáškové kufry Magnetoplan. Kromě toho nabízíme také vozík, na který si můžete svůj prezentační kufr odložit a transportovat jej. A pokud Vám dojde materiál pro přednášky, existuje samozřejmě také doplňovací sada.
Porovnání výrobků