Celosvětová působnost

Mezinárodní podpora

Zboží Vám dodáme kdekoli na světě

Věděli jste, že u KAISER+KRAFT si můžete objednat kdekoli na světě? Bez ohledu na to, zda v Itálii, Chorvatsku nebo Německu produkt má všude stejné číslo produktu: je to tak jednoduché. Také náš e-shop je k dispozici ve 18 zemích a pro zbytek světa nabízíme exportní obchod.

Vydejte se s námi na cestu kolem světa

Mezinárodní podpora wt$Když říkáme, že si můžete objednat kdekoli na světě, pak tím také myslíme, že si můžete nechat poradit kdekoli na světě. A to od profesionálů. Rádi se s Vámi podělí o své znalosti, protože naši experti znají různé požadavky v daných zemích.

Ve 18 zemích jsme Vám k dispozici osobně. A naše společnosti v jednotlivých zemích Vám nabídnou montážní služby, termínované dodávky a pomoc při plánování. Musíte pouze sáhnout po sluchátku nebo vyplnit některý z našich kontaktních formulářů.

A co je nejlepší: dodáváme také šetrně k životnímu prostředí. S UPS Carbon neutral dodáváme po celém světě klimaticky neutrálně. Veškeré emise CO2 vznikající v souvislosti s našimi dodávkami přitom zaznamenáváme. Čím vyšší emise, tím vyšší částku investujeme do ekologických projektů.