Etážové vozíky

Lepší pořádek, více místa, lepší přehled – až na pěti etážích. Nemluvíme zde o Vašem novém domově, nýbrž o Vašem novém etážovém vozíku. Například pro dílnu. Stejně jako velkorysá obydlí nabízí i tento mobilní pomocník vše pro individuální potřeby, v mnoha velikostech, provedeních a stupních zatížitelnosti.

V kategorii Etážové vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kongamek, eurokraft pro, HelgeNyberg, Treston, Gmöhling, eurokraft basic, KS Tools.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 93

Policové vozíky: Nepostradatelní pomocníci na všech úrovníchEfektivita práce roste s kvalitou všech zúčastněných faktorů. Se svými policovými vozíky pomáhá společnost kaiserkraft Vám a Vašim zaměstnanců, abyste každý den odevzdali a dostali to nejlepší. Co se týká mobility přepravovaného zboží všeho druhu, dělají rozdíl maličkosti. Ať policový vozík, montážní vozík nebo variabilní regálový vozík – když jde o usnadnění práce a urychlení postupů, počítá se každý detail. A přitom je třeba vždy dbát na jedno: Bezpečnost.Form follows function: Etážové vozíky koncipované pro příslušnou oblast použitíKonstrukce odpovídá účelu. Při vychystávání se přepravované zboží nechá na horizontálně uspořádaných, hladkých regálových policích jednoduše posouvat sem a tam. Lze je jednotlivě vyjmout a zavěsit do požadované úrovně výšky, takže se variabilně přizpůsobí velikosti například beden a balíků. Šikmo zavěšené regálové police umožňují lepší přehled a usnadňují přístup k otevřeným přepravkám na drobné součásti. A když někdy něco vypadne: Ocelová hrana s přesahem slouží jako zajištění proti vyklouznutí.Hledáte rollkontejner pro použití ve výrobě? Montážní pomocný vozík spojuje mobilitu se stabilitou a strukturou. Ocelová konstrukce s práškovým vypalovaným lakem je velmi odolná a na vanovou polici s ohraněním se může převrhnout i láhev s mazivem. Vidíte, že požadavky jsou stejně rozmanité jako možnosti použití. Provedení našich policových vozíků rovněž.Lehké nebo těžké provedení – u obou je jistá bezpečná manipulacePolicové vozíky jsou univerzální všestranní pomocníci, které potřebuje každá firma. Jsou ideální při přípravě zboží, praktické pro meziskladování, jako stvořené pro bezpečnou přepravu zboží. A to od stavebních prvků až po kancelářský materiál. Otočná kola s dvojitou brzdou a pevná kola zaručují snadné manévrování, a to i tehdy, když mají co do činění s nosností až 250 kg. Montáž vozíků dodaných v rozloženém stavu nepředstavuje žádný problém. Jako optickou třešničku na dortu dostanete svůj policový vozík za malý příplatek v požadované barvě RAL. Jaký model bude ten Váš? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Rudly | Hliníkové přepravní boxy | Skládací krabice | Pomůcky pro zvedání | Najížděcí klíny | Váhy na dopisy | Podvozky magnetoplan