Přepravní boxy

Se správným přepravním boxem můžete přesunout vše od malých součástí až po těžké náklady z bodu A do cílového bodu B. Nabízíme rozmanitý sortiment přepravních boxů: ať je to skladová nádoba, kufr na součásti nebo hliníkový box − není téměř nic, co byste v e-shopu kaiserkraft nenašli.

V kategorii Přepravní boxy Vám nabízíme výrobky následujících značek: ZARGES, eurokraft pro, VISO, CEMO, KS Tools, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 173

Přepravní boxy z různých materiálůU nás najdete přepravní bedny a boxy z moderních materiálů. Podívejte se například na boxy z plastu nebo hliníkové boxy. Výhodami těchto materiálů jsou jejich stabilita, odolnost, ale také kompatibilita s dalším příslušenstvím, což umožňuje snadné dokoupení nezbytných součástí.
Přepravní boxy pro komfortní a bezpečnou přepravuMnoho z našich boxů lze také stohovat na palety, což může ulehčit manipulaci při práci s jeřáby. Některé nádoby jsou navíc vybaveny praktickými jeřábovými oky a zajížděcími kapsami. Ruční manipulaci jako je zvedání a přeprava pak usnadňují příslušné rukojeti a kolečka.


Děláte si starosti, že při stohování, přenášení nebo tahání dojde k poškození obsahu? To už vám nemusí dělat starosti - společnost kaiserkraft se o to postará za vás. Naše přepravní boxy jsou totiž v závislosti na modelu:  • tvarově stálé a úderuvzdorné

  • odolné vůči horku a chladu

  • odolné vůči vlhkosti

  • odolné vůči mnoha kyselinám a louhům

  • uzamykatelné
Přepravní kufry na drobné součásti, nástroje a křehké přístrojePokud je pro vás přepravní bedna příliš velká, využijte menší kufr, například některý z našich montážních či servisních kufrů. Kufry na drobné součásti jsou například ideální pro uspořádanou přepravu malých dílů. Pro praktické uložení příslušenství a nářadí najdete v našem e-shopu také sady několika kufrů s odpovídající stohovací věží.


K dostání jsou také ochranné kufry s pěnovou vložkou, plastové kufry a nerozbitné kufry s tvrdým pouzdrem pro vysoce křehké zboží jako jsou elektronické a optické přístroje. Naše obchodní a pilotní kufry pak zajistí bezpečnou přepravu notebooku a důležitých dokladů na pracovních cestách.


Při výběru vhodného přepravního boxu dbejte na přiložené informace k výrobku nebo se nás zeptejte. Rádi vám s výběrem skladových nádob pomůžeme.