Přepravní boxy

Od přepravy drobných součástí až po přepravu těžkých nákladů − se správným přepravním boxem přemístíte vše z bodu A do bodu B. Náš sortiment je přitom stejně rozmanitý jako použitelnost přepravních boxů: Ať je to skladovací nádoba, kufr na součásti nebo hliníková přepravní bedna − není téměř nic, co bychom neměli.

V kategorii Přepravní boxy Vám nabízíme výrobky následujících značek: ZARGES, EUROKRAFTpro, CEMO, EUROKRAFTbasic, VISO.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 164

Přepravní boxy pro každou potřebuU nás dostanete lehké boxy a přepravní bedny z moderních materiálů. Výhodami jsou jejich stabilita, odolnost a možnost dokoupení dalšího příslušenství.Přepravní boxy pro komfortní a bezpečnou přepravuMnoho našich boxů lze také stohovat na palety, čímž lze ulehčit například manipulaci jeřáby. Některé nádoby jsou navíc vybaveny praktickými jeřábovými oky a zajížděcími kapsami. Zvedání a ruční přepravu usnadňují rukojeti nebo kolečka.Děláte si starosti, že při stohování, přenášení a tahání dojde k poškození obsahu? Přepravní boxy od společnosti KAISER+KRAFT jsou v závislosti na modelu  • tvarově stálé a úderuvzdorné

  • odolné vůči horku a chladu

  • odolné vůči vlhkosti

  • odolné vůči mnoha kyselinám a louhům

  • uzamykatelné


Abyste vybrali perfektní přepravní box, dbejte na informace k výrobku nebo se nás zeptejte. Rádi Vám se zařízením skladu pomůžeme.Kufry na drobné součásti, nástroje a citlivé přístrojePokud je bedna příliš velká, nabízí se použití kufru. Například některý z našich montážních a servisních kufrů. Kufry na součásti jsou ideální pro uspořádanou přepravu drobných součástí. Pro praktické ukládání dostanete u nás v e-shopu sadu několika kufrů na součásti s odpovídající stohovací věží.


K dostání u nás jsou také ochranné kufry s pěnovou vložkou, plastové kufry a nerozbitné kufry s tvrdým pouzdrem pro vysoce citlivé zboží jako elektronické a optické přístroje. Naše obchodní kufry a kufry pro piloty zajistí dobré uložení notebooku a důležitých podkladů na obchodních cestách. Ani zde se pokrok nedá zastavit.