Systémy děrovaných desek

Dejte pořádku systém – se systémy děrovaných desek. Pomocí nich dosáhnete rychle a prakticky lepšího pořádku na pracovišti. Dobré řešení pro prostorově nenáročné a přehledné uskladnění pracovního materiálu, nářadí a drobných součástí.

V kategorii Systémy děrovaných desek Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, LISTA, ANKE, RAU, EUROKRAFTbasic, Treston.

Značka
Typ produktu
Délka [mm]
100
100
2400
2400
-
Relevance
Počet výrobků: 74

Vertikální princip uspořádání – systémy děrovaných desekDovolíte nám, abychom vás vyzvali k pořádku? Se systémy z děrovaných desek od KAISER+KRAFT mají obchod, dílna a průmysl k dispozici nepřekonatelné skladovací moduly. Velmi jednoduché, velmi dobré: Deska z ocelového plechu s práškovým vypalovaným lakem s děrovaným rastrem udržuje nářadí na dosah nebo prezentuje zboží ve výšce očí. Jak to funguje? Na matrici čtvercových nebo kulatých otvorů v systému děrovaných desek lze předměty upevnit pomocí různých držáků a kontejnerů. A právě díky tomu to funguje: Snadný přístup k přehledně uspořádaným pracovním materiálům zvyšuje produktivitu vašich zaměstnanců.Systémy děrovaných desek jsou díky širokému spektru praktického příslušenství velmi hodnotnéDílenský stůl se stává funkční jednotkou až se systémem děrovaných desek. U společnosti KAISER+KRAFT dostanete děrované desky různých formátů až do délky 2019 milimetrů. Vrcholem koncepce je inteligentní nabídka příslušenství, které se vyrábí pro specifické potřeby výroby nebo údržby. Kromě speciálně vyrobených držáků, například pro vrtačku nebo odvíječ lepicí pásky, nabízíme v našem e-shopu až 74dílné sady držáků nástrojů pro snadnou montáž. Kromě toho máme na skladě také svorky, konzolové háky, přídržné kolíky – odkládací nádoby na drobné díly nebo přídržné lišty pro vaše přepravky s viditelným obsahem. A pokud chcete zajistit nádoby na kapaliny nebo objemné obaly pro časté použití v dosahu systémů děrovaných desek: Odkládací police z ocelového plechu nebo drátěný koš přišroubovaný k děrované desce – perfektní.Systémy děrovaných desek jako dělicí stěny, děrované desky pro mobilní vybavení dílenNaše příčky z děrovaných desek, které jsou připraveny k oboustrannému použití a lze je rozšiřovat, jsou ideální jako dělicí stěny. Zvláště výhodné je, že si můžete vybrat ze čtyř barev RAL, které odpovídají podmínkám na místě zamýšleného použití. Vedle spojení s dílenským stolem doporučujeme i verzi pro pracovní stůl, zejména pokud jde o přehledné uložení drobných součástí. Pro mobilní použití je k dispozici děrovaná deska pro modulární vybavení dílny. A to, co musí být z bezpečnostních důvodů uloženo za zavřenými dveřmi, najde místo v našich nástrojových skříních. Hledáte něco speciálního? Pak nás kontaktujte. Jsme tu pro vás a rádi vám poradíme.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Ukládání klíčů | Řezačky | Pryžové rohože | Dvojité žebříky | Podložky ESD | Stropní ventilátory | Nářadí VIGOR | Dílenské stoly TRESTON