Systémy děrovaných desek

Dodejte vašemu pracovnímu prostoru systém pomocí děrovaných desek a stěn, s kterými dosáhnete většího pořádku na pracovišti rychle a prakticky. Jsou efektivním řešením pro prostorově nenáročné a přehledné uskladnění pracovního materiálu, nářadí a drobných součástek.

V kategorii Systémy děrovaných desek Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, LISTA, ANKE, RAU, eurokraft basic, Treston.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 70

Děrované desky nabízejí vertikální princip uspořádáníS děrovanými stěnami a deskami od kaiserkraft bude mít váš obchod, dílna a průmysl k dispozici nepřekonatelné skladovací moduly. Jsou velice jednoduché a efektivní: deska na nářadí z ocelového plechu s práškovým vypalovaným lakem a děrovaným rastrem udržuje nářadí na dosah nebo prezentuje zboží ve výšce očí. Jak to funguje? Do čtvercových nebo kulatých otvorů v závěsných deskách na nářadí lze předměty upevnit pomocí nejrůznějších držáků. Umožněním snadného a přehledného přístupu k pracovním materiálům zvýšíte produktivitu práce vašich zaměstnanců.
Děrované desky jsou díky širokému spektru praktického příslušenství velmi hodnotnéDílenský stůl se stává funkční jednotkou až se systémem děrovaných desek. U společnosti kaiserkraft dostanete děrované stěny různých formátů, až do délky 2019 milimetrů. Vrcholem koncepce je inteligentní nabídka příslušenství vyrobeného pro specifické potřeby v rámci výroby nebo údržby. Kromě speciálně navržených držáků, například pro odvíječe lepicí pásky nebo sady ručního nářadí, nabízíme v našem e-shopu až 74 dílné sady držáků na nástroje pro snadnou montáž. Navíc máme na skladě také svorky, konzolové háky a přídržné kolíky – odkládací nádoby na drobné díly nebo přídržné lišty pro vaše plastové zásobníky. Pokud chcete na desky na nářadí upevnit více objemné vybavení nebo kapalinové nádoby, jsou perfektním řešením odkládací police z ocelového plechu nebo drátěné koše přišroubované k děrovaným stěnám.
Děrované stěny poslouží jako mobilní vybavení dílen nebo jako dělicí stěnyNaše příčky z děrovaných desek, které jsou připraveny k oboustrannému použití a lze je rozšiřovat, jsou ideální jako dělicí stěny. Můžete si vybrat ze čtyř barev RAL, které budou odpovídat podmínkám na místě zamýšleného použití. Doporučujeme například použití děrovaných stěn ve spojení s dílenskými pracovními stoly, zejména pokud potřebujete přehledně uložit drobné součásti. Pro mobilní použití je k dispozici děrovaná deska pro modulární vybavení dílny. Věci, které musí být z bezpečnostních důvodů uloženy v uzamykatelném nábytku, najdou místo v dílenských skříních se zásuvkami. Máte specifické požadavky, se kterými potřebujete poradit? Pak nás kontaktujte, rádi vám s výběrem pomůžeme.