800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Kancelářský nábytek

Pracujete v provozu o dvou lidech nebo ve velké firmě? Pro nás to vlastně nehraje žádnou roli, protože Vám v každém případě nabízíme správný výběr kancelářského nábytku: od regálových systémů přes psací stoly a kancelářské židle až po skříně a spol. Pokud máte dotazy, náš plánovací servis CAD Vám s radostí poradí.
Kategorie našich výrobků
Kancelářské otočné židle
Posaďte se prosím! Seďte rovně! Při sezení se hýbejte! Seďte zdravě! S našimi ...
Kancelářské regály, přístavné regály
Místo na všechno: pořadače, složky, dokumenty… Do kancelářských regálů se vejde ...
Kancelářské skříně
Hromada tady, hromada tam. Vlevo hromada spisů, vpravo kupa podkladů… Kdo v ...
Kartotékové skříně
V naší digitalizované době působí již skoro anachronicky: kartotékové skříně. ...
Kompletní kanceláře
Pro spokojenou práci v kanceláři člověk potřebuje příjemné prostředí. Vybavení ...
Konferenční stoly
Konferenční stoly od firmy KAISER+KRAFT nabízejí čistý design, u kterého se ...
Konferenční židle, jednací židle
Konferenční židle by měly být nejen pohodlné, ale také ergonomické. Atraktivní ...
Pojízdné kontejnery
Malé, kompaktní a rychle po ruce: pojízdné kontejnery přinášejí volný prostor na ...
Psací stoly
Středem každé kanceláře je…? Ne, šéf to není. Je to psací stůl. Často u něj ...
Série kancelářského nábytku
Obchodní úspěch nyní sériově: objevte inteligentní řešení zařízení pro Vaši ...
Skříně pro závěsné registratury
Otevřít, zavřít, otevřít, zavřít… kartotéky pro závěsné složky jsou v často ...
Skříňky na klíče
Jsme si jisti: Naše skříňky na klíče již zachránily nejednu schůzku se ...
Trezory
Nejlepším místem pro cennosti a peníze již dávno nejsou matrace a ponožky. Dnes ...
Výškově přestavitelné psací stoly
Výškově přestavitelné stoly pro psaní vestoje podporují zdraví při práci. Ačkoli ...

Kancelářský nábytek – zdravější práce, lepší motivaceJak může psací stůl přispět ke zdraví zaměstnance? Kolik pojízdných kontejnerů na pracoviště má smysl? I když se téma kancelářského nábytku zdá být především otázkou technického vybavení, skrývá se ve výrobcích, které používají vaši zaměstnanci, mnohem více. V naší kategorii produktů Kancelář naleznete všechny výrobky, které vám pomohou podpořit zdraví a motivaci vašich zaměstnanců a všem tak zpříjemnit práci.Jaké (zdravotní) aspekty hrají roli při výběru kancelářského nábytku?Dlouhé sezení v (nepřirozené) poloze při psaní s sebou nese dlouhodobé zdravotní následky. Jaké to jsou a jak jim předejít, to se dozvíte v našem poradci „Zdravé sezení''.Pokud chcete zahájit projekt pro vytvoření nových kancelářských prostor, jako jsme realizovali s firmou CWS-boco, nebo pokud chcete obnovit aktuální vybavení, podívejte se podrobně na téma ergonomie: • Správná kancelářská židle je alfou a omegou zdravého držení těla.

 • Psací stůl by neměl být statický, ale jeho výška a vyrovnání by se mělo řídit podle zaměstnance.

 • Naše pojízdné kontejnery značky Mauser nebo jiných značek podporují ergonomickou práci, protože jsou vybaveny lehkými zásuvkami, nechají se lehce posouvat a otevírají tak pracoviště pro všechny druhy držení těla a rozmístění vybavení.


Promyšlené uspořádání vašeho kancelářského nábytku by mělo zaměstnance kromě toho vést k tomu, aby častěji měnil své držení těla, vstal a hýbal se.Ale navzdory vší ergonomii: Každý člověk je jiný. A teoreticky perfektně vybavené pracoviště nemusí nutně splňovat požadavky toho, kdo na něm denně sedí. Proto je nákup kancelářského nábytku proces, který vyžaduje dialog.


Jaké předpisy platí pro vybavení a uspořádání kancelářského nábytku?Zákonodárce dbá velmi přesně na to, aby byl rostoucí počet osob pracujících u monitorů a psacích stolů chráněn odpovídajícími předpisy. Patří k nim: • Technické směrnice pro pracoviště (dříve nařízení o pracovištích) ASR A1.2

 • Předpis DGUV 215-410 a 215-441 německého zákonného úrazového pojištění


Zde je zakotveno, kolik místa musí mít zaměstnanec k dispozici, jak musí být uspořádány pracovní cesty a jaká ochranná opatření je nutné přijmout. To jsou minimální ustanovení, která však sladěné série kancelářského nábytku mohou i překonat.Jaké faktory je ještě nutné zvážit při nákupu kancelářského nábytku?Nehledě na všechny otázky ohledně zdraví zaměstnanců by kancelářský nábytek měl vyhovovat mnoha dalším požadavkům – jak se můžete dočíst například také v nákupním poradci o správném výběru kancelářských židlí: • Dlouhá životnost a robustnost pro každodenní intenzivní používání

 • Kvalitní vzhled a příjemný pocit při dotyku

 • Hygiena a jednoduché čištění povrchů, polstrování atd.


Kromě toho jsme identifikovali další důležité aspekty: • Myslete dlouhodobě: Kancelářský nábytek by se měl měnit každých asi deset let, předpisy se mění každých pět let.

 • Trendy v oblasti vzhledu by při výběru spíše neměly hrát roli, aby se váš nábytek k sobě hodil i po letech. Nadčasový design je trumfem a my vám jej u veškerého našeho kancelářského nábytku a sérií kancelářského nábytku nabízíme.

 • Půdorys a nábytek by měly být vzájemně sladěny. V případě otázky, jaký nábytek je ideální pro vaši kancelář, vám rádi poradíme.


Jak vám můžeme pomoci?V mnoha ohledech! Tématu kancelářského nábytku a kancelářského vybavení se ve společnosti KAISER+KRAFT věnujeme opravdu intenzivně. Například tím, že vám podrobně představujeme moderní výrobky jako elektricky výškově přestavitelný psací stůl Upliner 2.0. Nebo vám v našich nákupních poradcích přinášíme mnoho tipů pro každodenní práci v kanceláři. Za zmínku zde stojí naši poradci o:

V případě zvláštních přání a speciálních potřeb je tu pro vás náš plánovací servis CAD. A i když budete mít jen stručný dotaz, zastihnete nás telefonicky, e-mailem nebo na zákaznickém chatu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků