Rychlá oprava

Náhradní díly a opravy

Rychlé služby zákaznického servisu kaiserkraft

Chcete mít jistotu, že Vašim dopravním a zvedacím přístrojům můžete důvěřovat – zcela na 100% a kdykoli? Zavolejte nám. Opravy provádíme ihned a opravíme pouze to, co je skutečně zapotřebí. A používáme přitom originální náhradní díly. Na to se můžete spolehnout. A na okamžité dodání a krátké doby montáže ostatně také.

Nákup náhradních dílů

Náhradní díly a opravy 710

Aby Váš originál zůstal originálem

Proč byste se měli při výběru náhradních dílů spokojit s horší než prvotřídní kvalitou? Na Vaše dopravní a zvedací přístroje se koneckonců potřebujete spolehnout – zcela na 100% a kdykoli. Nebo snad ne?

Pokud budete chtít, rádi Vám s tím pomůžeme: o naše produkty se staráme i po nákupu. Proto Vám slibujeme, že originální náhradní díly byly vyrobeny nejmodernějšími výrobními technologiemi a nabízí tak vysokou kvalitu, přesnost a dlouhodobou bezpečnost po celou dobu životnosti. Díky našemu skvěle sehranému skladovému a logistickému týmu navíc vhodné náhradní díly obdržíte obratem. Včetně krátkých dob montáže.

K náhradním dílům

Pokud se nyní ještě postaráte o pravidelnou údržbu, vytvoříte nejen dokonalý základ pro připravenost strojů a pracovních pomůcek k použití bez poruch, ale také zajistíte zachování jejich hodnoty.

Stručně řečeno: Opravy? O ty se postaráme.

Opravy

Rozbité neznamená vždy rozbité

Naši servisní odborníci u Vás budou velmi rychle. Protože navzdory známé vysoké kvalitě našich produktů nemůžeme bohužel vyloučit ani předvídat všechny závady.

Zato Vám však můžeme předem slíbit, že opravíme pouze to, co je skutečně zapotřebí. A pokud by se oprava skutečně již nevyplatila, rádi Vám také nabídneme adekvátní produkt z rozsáhlého sortimentu kaiserkraft.

Vždy si přitom můžete být jistí: protože u všech prováděných oprav od nás obdržíte transparentní návrh nákladů odpovídající stavu poškození a také podrobný popis příčiny závady.

Vždy tak budete moci počítat nejen s Vašimi přístroji, ale i s náklady. A o prostojích vlastně ani není třeba mluvit, protože díky rychlé dohodě a ještě rychlejší reakci k nim téměř nedochází.

Náhradní díly a opravy 704

Profesionální údržba

Další informace ohledně služeb našeho zákaznického servisu naleznete rovněž na naší stránce zákaznického servisu.

Bezplatná servisní hotline: