Drobné vybavení

Jakmile je vytvořena koncepce fitness na pracovišti, je čas přejít k detailům. Patří sem pečlivý výběr drobného vybavení.

V kategorii Drobné vybavení Vám nabízíme výrobky následujících značek: VLUV, meychair ergonomics.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 45

Drobné vybavení: tajný fitness trik profesionálůCrossové trenažéry, posilovací stanice a běžecké pásy patří k základnímu vybavení firemní posilovny nebo tréninkového prostoru. Pokud chcete vašim zaměstnancům nabídnout různé sportovní výzvy, měli byste myslet také na drobné vybavení. Tyto nenápadné pomůcky nejenže pozvednou kondici na vyšší úroveň, ale často představují několik tréninkových zařízení v jednom.Naše drobné vybavení pro fitness se samozřejmě velmi dobře hodí také pro home office – stačí je vyzkoušet!
Co je drobné vybavení pro fitness?Většina produktů, které jsou dnes zařazeny do kategorie drobného vybavení pro fitness, jsou staří známí z hodin tělocviku: švihadlo a medicinbal, podložka nebo balanční pomůcky jsou na trhu již mnoho let.A to z dobrého důvodu: stojí málo, nezabírají téměř žádné místo a zpravidla mají obrovské účinky. Moderní fitness studio však nespoléhá jen na klasiku, ale rozšiřuje svou nabídku, např. o:  • Malé činky jako dumbbelly, kettlebelly, gymnastické činky, krátké činky pro volný silový trénink

  • Odporové gumy pro volná cvičení a tahové cviky, jako smyčky nebo posilovací gumy

  • Podložky na jógu nebo pěnové válce pro úlevová cvičení a větší pohyblivostJak používat drobné vybavení při firemních sportech?Zatímco fitness vybavení, jako jsou crossové trenažéry nebo běžecké pásy, můžete zakoupit jednou a dát je k dispozici všem zaměstnancům, drobného vybavení potřebujete několik sad – například pro dokonalé vybavení lekce pilates během polední přestávky.Kromě toho je mnoho variant vystaveno většímu opotřebení. Například fitness gumy časem ztrácejí na elasticitě a je třeba je vyměnit. U činek je důležité, abyste nabízeli několik váhových kategorií. Pro skutečné vzpěrače je nejlepší používat činkové sady a pro aerobik a cvičení s vlastní vahou lehčí fitness činky o hmotnosti 0,5 až 4 kg.Veškeré cvičební náčiní, které při zpoceném tréninku projde několika rukama, je třeba mezitím důkladně vydezinfikovat. K tomuto účelu musí být v tělocvičně k dispozici nejen návod k použití, ale také vhodné příslušenství pro čištění.V neposlední řadě byste měli mít na paměti, že zaměstnanecký sport s sebou nese rizika zranění a nehod. Je důležité stanovit vhodné právní rámce a poučit zaměstnance o jejich osobní odpovědnosti při manipulaci s drobným vybavením, fitness příslušenstvím a fitness přístroji.