Informační skříňky, vitríny

Informační vitríny a skříňky jsou všude tam, kde třeba zprostředkovat důležité informace. Ať už se jedná o malou firmu, provoz, úřad nebo kino, přehledná prezentace informací zajistí dobrou orientaci Vašich zaměstnanců, zákazníků či návštěvníků. Najděte si nyní svou novou informační vitrínu pro vnitřní nebo venkovní prostory!

V kategorii Informační skříňky, vitríny Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, MAUL, magnetoplan, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 123

Informační skříňkyPřestože digitalizace pronikla do každého koutu, má jednu rozhodující nevýhodu: informace, které mají být vždy viditelné a platí pro všechny zaměstnance i návštěvy, nelze digitálně perfektně znázornit. Jsou k tomu zapotřebí analogové podklady, které ve Vašem provozu prezentujete v informačních skříňkách. Nejlépe na místě, kam se každý dívá.Předpisy pro používání informačních skříněk v provozuPříslušné předpisy pro bezpečnost v provozu se sice méně zaměřují na informační skříňky než na jejich obsah. Oba prvky spolu však souvisí, protože do informační skříňky vyvěsíte například informační letáky k první pomoci nebo chování v případě požáru.Své místo tam najdou také naváděcí systémy pro návštěvy nebo novinky o stavebních pracích a omezeních v určitých úsecích provozu. Zajišťují, aby každý přesně věděl, jaké úseky jsou v provozu tabu a kde je nutné zvláštní chování.Všechny skříňky, které použijete pro prezentace a přednášky nebo jako informační centrálu v pobytové místnosti, sice nejsou relevantní z hlediska bezpečnosti, ale zvyšují transparentnost informací v provozu. A můžete si být jisti, že novinky se dostanou ke každému zaměstnanci nebo návštěvníkovi. To se v provozu nakonec vždy vyplatí.Uspořádání informačních skříněk s vysokým optickým účinkemSamozřejmě vždy záleží na tom, jaký účel příslušná skříňka plní. Společné mají všechny skříňky to, že musí viset na místech, která okamžitě padnou do oka. Kromě toho byste informační skříňku neměli zahltit letáky a sděleními a vždy byste ji měli udržovat v aktuálním stavu.Je rozumné nechávat v mezidobí informační skříňky prázdné. Protože nově vyvěšené sdělení pak okamžitě vzbudí pozornost. Vsaďte přitom na určité barevné kódy pro papír, abyste odlišili různé informační a tematické oblasti.
Naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem a poskytnou Vám poradenství ke všem oddílům našeho e-shopu – od odpadkového koše až po kancelářský materiál.