Ochrana zraku

Maličké kousky mohou v oku napáchat velkou škodu. Se správnou ochranou očí budete v bezpečí.

V kategorii Ochrana zraku Vám nabízíme výrobky následujících značek: Uvex, 3M.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Provedení ochranné clony
Relevance
Počet výrobků: 27

Ochrana očí – ochranné brýle a obličejové štítyJen horký vzduch? Ale kdeže. Kde se tvrdě pracuje, tam se v okolním vzduchu často hromadí částice všeho druhu. Aby se nic z toho nedostalo do oka a nezpůsobilo tam škody, potřebují Vaši zaměstnanci správnou ochranu očí. Ta v závislosti na modelu chrání také před chemickými vlivy a škodlivým světlem.Kde je smysluplné nošení brýlíObzvlášť tam, kde se zpracovává kov, dřevo nebo přírodní kámen, jsou nutné ochranné brýle. Ochranu očí zaměstnanci potřebují také při svařování nebo při práci s chemickými látkami. Zkrátka všude tam, kde by ve vzduchu mohlo být něco, co škodí očím, nebo kde je nutná ochrana proti UV záření a popřípadě pronikavému světlu.Tipy pro výběr brýlíPři koupi brýlí mějte oči otevřené. Následující tipy Vám pomohou najít perfektní ochranu očí:


  • Ochranné brýle jsou konstruovány jako klasické brýle. Nechají se jednoduše nasazovat a snímat a poskytují dobrou ochranu proti mechanickým rizikům, například létajícím částicím. V provedení s postranní ochranou chrání také před plyny, párami nebo stříkanci kapalin.

  • Uzavřené ochranné brýle vypadají jako lyžařské brýle. Tím, že celou oblast očí kompletně uzavřou, zabraňují také vniknutí kapalin, par, kouře nebo plynů a chrání před tepelnými riziky.

  • Svářečské ochranné brýle chrání oči před oslepujícím světlem.


Brýle s UV ochranou nebo bez ní najdete pomocí naší funkce filtrů. Dbejte na přesné oblasti použití a doplňující vlastnosti jako vysokou odolnost proti nárazům nebo odvětrávací ventily u uzavřených brýlí, které jsou uvedeny v popisu výrobku. Každá ochrana očí v našem e-shopu splňuje samozřejmě požadavky obecné normy EN 166.Chcete získat další informace o ochraně očí nebo jiných výrobcích od společnosti kaiserkraft? Náš zákaznický servis Vám rád osobně pomůže.