800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Délka příčníků
Druh regálu
Hloubka
Materiál
Nosnost pole
Nosnost police
Šířka
Výška
 

Paletové regály

Paletové regály odolají nejtěžším břemenům a jsou extrémně robustní. O to podivuhodnější je, že jsou současně tak flexibilní: Lze je bez problémů rozšiřovat a vybavit přesně tak, jak to Vy − nebo Vaše palety − potřebujete. Rádi Váš nový paletový regál naplánujeme společně s Vámi, jednoduše nás kontaktujte!
Bylo nalezeno 22 výrobek/-ků/-ky
| | |
Vjezdový regál
hloubka regálu 1740 mm, 2 palety na hloubku
bez DPH
od 11.600,-
Vjezdový regál
hloubka regálu 2590 mm, 3 palety na hloubku
bez DPH
od 16.400,-
Vjezdový regál
hloubka regálu 3440 mm, 4 palety na hloubku
bez DPH
od 20.000,-
bez DPH
od 3.840,-
Vjezdový regál
hloubka regálu 4290 mm, 5 palet na hloubku
bez DPH
od 23.600,-
Paletový regál
přístavný regál, nosnost police 2580 kg
bez DPH
7.290,-
Paletový regál
kompletní regál, nosnost police 2580 kg
bez DPH
17.500,-
Regálový rám
hloubka rámu 800 mm
bez DPH
od 2.580,-
Regálový rám
hloubka rámu 1100 mm
bez DPH
od 2.690,-
bez DPH
od 2.460,-
bez DPH
od 2.690,-
bez DPH
od 4.040,-
bez DPH
od 4.210,-
bez DPH
od 5.020,-
bez DPH
od 5.270,-
Paletový kompletní regál
ocel, s nátěrem syntetickou pryskyřicí
bez DPH
od 6.920,-
bez DPH
od 1.910,-
bez DPH
od 2.340,-
bez DPH
od 2.710,-
bez DPH
od 3.310,-
bez DPH
od 3.520,-
bez DPH
od 4.010,-
Bylo nalezeno 22 výrobek/-ků/-ky
Paletové regály – efektivní skladování – flexibilní umístění – přizpůsobené materiály
Paletové regály a regály s konzolovými rameny s různými nosnostmi a výškami jsou flexibilně použitelné a mohou být dobře přizpůsobeny vlastnostem prostoru a dalšímu skladovému zařízení. Pro skladování palet s různými nástavbami a hmotnostmi jsou profesionální skladovací regály nezbytné. Protože počty kusů a objem skladovaného zboží často kolísá, jsou regálové systémy, které lze rozšířit a rychle sestavit, demontovat nebo přestavět, flexibilní výhodou. Pokud součásti paletových regálů nejsou dočasně zapotřebí, lze je snadno a rychle demontovat a mohou být s úsporou místa uskladněny, což je výhodné, pokud má být dočasně vytvořen prostor pro jiné účely. Paletové regály lze na druhou stranu systematicky rozšiřovat, jakmile je zapotřebí větší skladovací plocha. Vedle stabilních rámových konstrukcí je zapotřebí také promyšlený výběr různých regálových polic pro paletové regály, který musí odpovídat specifickým požadavkům různého skladovaného zboží. Nabídka regálových polic sahá od polic z dřevotřískových desek přes mřížkové rošty až po panely a desky z ocelového plechu pro regály pro velká zatížení. V každé kategorii lze přitom vybírat z různých hloubek a tlouštěk. Zohledněna jsou všechna rozhodující kritéria jako cirkulace vzduchu, nosnost a velikost skladovaného zboží a použité materiály jsou přizpůsobeny požadovaným předpokladům.

Bezpečnost má při používání paletových regálů nejvyšší prioritu

Protože paletové regály musí odolat zatížení až 10 000 kg, jsou nezbytným základním předpokladem pro bezpečné skladování testované materiály a staticky správné nástavby. Ne nadarmo existují ve skladové oblasti vysoké požadavky na bezpečnost. Kontrola uznávanými inženýry a přísné dodržování norem DIN a směrnic zaručují maximální bezpečnost pro osoby i materiál. Kotevní šrouby pro ukotvení do země a umístění protinárazové ochrany v oblasti jízdních tras výrazně snižují nebezpečí úrazu. Vhodná protinárazová ochrana musí být podle směrnic BGR-234 upevněna v jízdních drahách na počáteční a koncové regálové stojině. Svařované stojinové rámy zajišťují vysokou míru stability a dlouhou životnost paletových regálů. Spolehněte se na bezpečnost a při výběru Vašeho skladového zařízení důvěřujte testované kvalitě KAISER+KRAFT.
Porovnání výrobků