Proudové rozdělovače

Pro současné napájení různých přístrojů: pomocí zásuvkových lišt můžete připojit až šestnáct přístrojů k jednomu zdroji napájení. To je praktické především v kancelářích, protože na jednom pracovišti můžete připojit všechny počítače, tiskárny apod. a ušetřit tak místo. Speciální vícenásobné zásuvky a napájecí stanice se však dobře uplatní také v průmyslu. Od dílenských rozvaděčů až po bezpečnostní vícenásobné zásuvky – objevte rozmanitou nabídku v e-shopu kaiserkraft!

V kategorii Proudové rozdělovače Vám nabízíme výrobky následujících značek: Treston, ANKE, Brennenstuhl, RAU.

Značka
Typ produktu
Počet elektrických zásuvek
Relevance
Počet výrobků: 14

Zásuvkové lišty – pro napájení na jednom místěNepostradatelní pomocníci: napájecí lišty usnadňují každodenní práci v různých odvětvích. Ať už u pracovních stolů, nebo na pracovištích – pro mnoho činností potřebujete několik přístrojů, které musí být napájeny současně. Od vícenásobných zásuvek s krytem z ušlechtilé oceli pro použití v čistých prostorách až po napájecí stanice pro práci venku: výběr zásuvkových lišt je velmi rozmanitý.Mnoho modelů má hlavní vypínač, kterým můžete připojené přístroje všechny najednou odpojit od napájení. Kromě toho jsou vícenásobné zásuvky v naší nabídce vybaveny ochranou proti přepětí. Díky ní nedojde k poškození připojených zařízení přepětím, které se může vyskytnout například při zásahu elektrického vedení bleskem.Čištění zásuvkových lištChcete bezpečně vyčistit vícenásobné zásuvky? Pak je třeba dodržet následující body.Čištění mobilních zásuvkových lišt  1. Vícenásobnou zásuvku nejprve odpojte od zdroje napájení. Předejdete tak potenciálně nebezpečnému úrazu elektrickým proudem.

  2. Poté můžete sejmout a otřít kryt. Některé modely lze v případě silnějšího znečištění umýt i v myčce na nádobí. Dodržujte pokyny uvedené v popisu produktu.

  3. Až bude sejmutý kryt zcela suchý, můžete jej přišroubovat zpět. Důležité: část zásuvkové lišty, kterou v zapnutém stavu protéká proud, nesmí nikdy přijít do styku s kapalinou.


Čištění pevně nainstalovaných zásuvkových lišt  1. Před čištěním zásuvkové lišty vyjměte pojistku zdroje napájení.

  2. Pomocí měřičů napětí se můžete ujistit, že vícenásobná zásuvka již není pod proudem.

  3. Jakmile se ujistíte, že napájecí lištou již neprotéká žádný proud, můžete sejmout kryt a otřít jej.

  4. Stejně jako u mobilních lišt platí následující: kryt musí být zcela suchý, než jej přišroubujete zpět na napájecí lištu.


Nákup bezpečnostních vícenásobných zásuvekV naší nabídce naleznete vhodné modely od prodlužovacích kabelů přes vícenásobné zásuvky až po kabelové bubny. Zásuvkové lišty lze využít mnoha způsoby, ať už jako rozšíření dílenského stolu, nebo pro psací stůl. Máte-li jakékoli dotazy týkající se této kategorie produktů, kontaktujte nás. Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Svítidla pro pracoviště | Podložky ESD | Manipulace s kabely | Dílenské pulty | Nástrojové vozíky | Psací stoly