Víceúčelové žebříky, teleskopické žebříky

Univerzálními typy žebříků jsou víceúčelové žebříky a teleskopické žebříky. Díky vysoké nosnosti, kvalitnímu zpracování a enormní stabilitě se dostanete i do pracovní oblasti v opravdu velké výšce.

V kategorii Víceúčelové žebříky, teleskopické žebříky Vám nabízíme výrobky následujících značek: KRAUSE, Altrex, HYMER, MUNK, Telesteps, Hailo, euroline, Layher.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 31

Víceúčelové a teleskopické žebříky – rozmanité možnosti výstupuDvojitý žebřík, nebo opěrný žebřík? Tuto otázku si můžete ušetřit, pokud se rozhodnete pro víceúčelový žebřík od společnosti kaiserkraft. Ten se totiž může používat u stěny nebo samostatně.
Jeden žebřík pro všechny potřebyMnoho víceúčelových žebříků se skládá ze tří dílů s výsuvnou nástavnou částí. Jiné lze používat jako dvojitý žebřík a v případě potřeby složit na opěrný žebřík. Kromě toho existují modely, které jsou navíc vhodné jako schodový žebřík, nebo dokonce dvojitý žebřík. Všechny varianty mají tu výhodu, že pro různé případy použití potřebujete již jen jeden žebřík. Co se týká výšky, budete i nadále flexibilní. Přečtěte si našeho poradce s dodatečnými informacemi pro výběr velikosti žebříku.Ještě něco mají naše žebříky společného – rozsáhlé bezpečnostní vybavení. Moderní systémy závěsů, protiskluzové žebříkové patky a možnosti dodatečného vybavení protiskluzovými nášlapnými plochami. Víceúčelové a teleskopické žebříky mají vše, co potřebujete vy nebo vaši zaměstnanci pro pevné stání. Nač byste měli dávat pozor v souvislosti s bezpečnou manipulací se žebříky a s ergonomií, to se dozvíte v našich nákupních poradcích.
Ještě více možností pro výstup do výškyPotřebujete pracovat půl metru nebo deset metrů nad zemí? Budete natírat nebo šroubovat? U nás najdete velký výběr žebříků a lešení pro různé případy použití, od schůdků až po plošinové žebříky a žebříky s podestou. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si to pravé.