800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ žebříku
Provedení výstupu
Materiál
Pracovní výška
Vlastnost
 

Víceúčelové žebříky, teleskopické žebříky

Univerzálními typy žebříků jsou víceúčelové žebříky a teleskopické žebříky. Díky vysoké nosnosti, kvalitnímu zpracování a enormní stabilitě se dostanete i do pracovní oblasti v opravdu velké výšce.
Bylo nalezeno 27 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 27 výrobek/-ků/-ky

Víceúčelové a teleskopické žebříky – rozmanité možnosti výstupuDvojitý žebřík, nebo opěrný žebřík? Tuto otázku si můžete ušetřit, pokud se rozhodnete pro víceúčelový žebřík od společnosti KAISER+KRAFT. Ten se totiž může používat u stěny nebo samostatně.
Jeden žebřík pro všechny potřebyMnoho víceúčelových žebříků se skládá ze tří dílů s výsuvnou nástavnou částí. Jiné lze používat jako dvojitý žebřík a v případě potřeby složit na opěrný žebřík. Kromě toho existují modely, které jsou navíc vhodné jako schodový žebřík, nebo dokonce dvojitý žebřík. Všechny varianty mají tu výhodu, že pro různé případy použití potřebujete již jen jeden žebřík. Co se týká výšky, budete i nadále flexibilní. Přečtěte si našeho poradce s dodatečnými informacemi pro výběr velikosti žebříku.Ještě něco mají naše žebříky společného – rozsáhlé bezpečnostní vybavení. Moderní systémy závěsů, protiskluzové žebříkové patky a možnosti dodatečného vybavení protiskluzovými nášlapnými plochami. Víceúčelové a teleskopické žebříky mají vše, co potřebujete vy nebo vaši zaměstnanci pro pevné stání. Nač byste měli dávat pozor v souvislosti s bezpečnou manipulací se žebříky a s ergonomií, to se dozvíte v našich nákupních poradcích.
Ještě více možností pro výstup do výškyPotřebujete pracovat půl metru nebo deset metrů nad zemí? Budete natírat nebo šroubovat? U nás najdete velký výběr žebříků a lešení pro různé případy použití, od schůdků až po plošinové žebříky a žebříky s podestou. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si to pravé.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků