800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Kvalita kola
Nosnost
Průměr kola
Upevňovací rozměry
Způsob upevnění
 

Nábytková kola

Chcete vyměnit zničené kolo nebo zcela obecně hledáte kvalitní nábytková kolečka? Gratulujeme Vám, tady jste správně. Projděte si teď naši nabídku různých nábytkových koleček a vyhledejte si vhodný model.
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
| | |
Proroll - Kolečko pro židle
se závitem M 10 x 15, pochromováno, bal.j. 5 ks
bez DPH
od 850,-
Proroll - Kolečko pro židle
se závitem M 10 x 15, černá, bal.j. 5 ks
bez DPH
od 320,-
Proroll - Kolečko pro židle
se zásuvným čepem s upínacím kroužkem, černá, bal.j. 5 ks
bez DPH
od 320,-
Proroll - Kolečko pro židle
se zásuvným čepem s upínacím kroužkem, pochromováno, bal.j. 5 ks
bez DPH
od 850,-
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
Nábytková kola
Nábytková kola vytvoří z každého stacionárního předmětu v kanceláři mobilní alternativu. Pojízdný kancelářský nábytek je výhodou, pokud s podklady často musíte cestovat kvůli prezentacím nebo poradám. Díky kolům z e-shopu budou Vaše stoly, počítačové vozíky, pojízdné kontejnery a kancelářské skříně obratem mobilní. Rozbitá kola lze rychle vyměnit nebo může být koly vybaven kus nábytku zcela nově a používán jako mobilní. V každé kanceláři a mnoha dalších obchodních prostorách je kancelářská židle běžnou součástí zařízení. Téměř každá kancelářská židle je vybavena koly, která umožňují flexibilní a nerušenou práci. Mnoho pracovišť je tvořeno jedním nebo více širokými kancelářskými stoly, skříněmi a regály, které jsou pravidelně využívány. Bez kancelářských otočných židlí by to nebylo možné bez neustálého vstávání. Kola na židlích práci výrazně usnadňují. Nábytková kola a kola pro židle jsou k dispozici v různých materiálech a provedeních pro různé potřeby. Hlavním kritériem pro výběr nábytkových kol a kol pro židle je podlaha v místnosti, kde má být kus nábytku používán. Měkké podlahy, například s kobercem, vyžadují spíše tvrdá nábytková kola. U tvrdých podlah se naproti tomu používají spíše kola pro kancelářské židle z měkkých materiálů. V některých případech má smysl dbát na to, aby byla kola pro židle a nábytková kola antistatická. Ani to už dnes není žádný problém. Zde v e-shopu naleznete kola pro nábytek, která zohledňují všechna tato kritéria.

Individuální nábytková kola
V našem online sortimentu se nacházejí různá provedení kol pro židle a nábytkových kol. Výběr správných kol by se měl řídit určitými kritérii. Nejprve je třeba zvolit správný způsob upevnění. Nábytková kola jsou dodávána se závitem nebo se zásuvným čepem a svěrným kroužkem. Druhou možnost výběru představuje materiál kol. Zde byste se měli rozhodnout podle vlastností dané podlahy. Třetím kritériem je vzhled. Kola pro kancelářskou židli a nábytek jsou k dostání z černého hladkého polyamidu i ze stylově působícího pochromovaného zinkového tlakového odlitku. Všechny produkty jsou samozřejmě testovány z hlediska bezpečnosti a byly zkonstruovány podle německých norem DIN.
Porovnání výrobků