Jeřáby

Pro zvedání nebo přemisťování těžkých a velkých předmětů ve výšce jsou vždy zapotřebí jeřáby. Nabízíme spolehlivá mobilní a stacionární řešení s různými nosnostmi.

V kategorii Jeřáby Vám nabízíme výrobky následujících značek: Vetter, Thern, Eichinger, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Závěsná výška od – do
Nejprodávanější
Počet výrobků: 154

Jeřáby pro sklad, výrobu a montážVzpomenete si na staveniště, když slyšíte slovo „jeřáb''? My myslíme na naše praktické otočné, portálové a dílenské jeřáby. Koneckonců tyto jeřáby zajišťují plynulé pracovní postupy v montážních a skladových halách a lze je obsluhovat i bez jeřábnického průkazu.Charakteristické vlastnosti našich jeřábůJedno mají naše jeřáby společné s velkými jeřáby. Jsou odborníky na zvedání a přemisťování těžkých předmětů. Ať se jedná o nástroje, stroje, nebo konstrukční díly, jeřáby od společnosti KAISER+KRAFT přemístí břemena o hmotnosti až 3000 kilogramů, klidně stokrát nebo i víckrát za den.Jejich malá velikost je především při použití ve vnitřních prostorách výhodou. Nemusíte mít jeřábníka a kromě toho udělají naše jeřáby svou práci i při nedostatku místa. A když je práce hotová, mohou se v mnoha případech jednoduše odstranit.Nabízené jeřábyNení jeřáb jako jeřáb, to platí pro staveniště i pro použití v dílně. U společnosti KAISER+KRAFT najdete mobilní a stacionární jeřáby pro téměř každý účel použití:  • Pojízdné portálové jeřáby z hliníku nebo oceli

  • Sloupové a nástěnné otočné jeřáby

  • Dílenské jeřáby

  • Jeřáby s protizávažím


Jaký jeřáb je ten správný pro jaké použití, to závisí především na tom, co s ním máte v úmyslu.Tipy pro výběr vhodného jeřábuRozhodující je místo a účel použití. Pokud chcete jeřáb trvale používat na pevném místě, nabízí se stacionární řešení. Portálové jeřáby s koly se nechají posunout, popřípadě přetáhnout. Jsou vhodné pro opravy a montážní práce na měnících se místech.Otočné jeřáby kombinují několik pracovních kroků: zvedání, otáčení a přemisťování. Používají se například pro přemisťování výrobků z jednoho dopravního pásu na druhý. V provedení jako nástěnný otočný jeřáb nezabírají žádné místo na podlaze a mohou se připevnit v libovolné výšce. Pro prostory s omezenou výškou nabízíme nízké sloupové otočné jeřáby s kompaktní konstrukcí.Jako univerzální výrobky pro každodenní zvedání a přepravu těžkých beden, boxů a jiných předmětů doporučujeme dílenský jeřáb. Pokud chcete najíždět do maximální blízkosti předmětů, vsaďte raději na jeřáb s protizávažím. Pokud je předmět, který chcete přemístit, na paletě, můžete přepravit obojí najednou, aniž byste vedle jeřáb museli použít také stohovač. Vše, co budete potřebovat, je jeřábová vidlice.Další výrobky pro zvedání a přepravuVedle jeřábů v různých provedeních nabízíme v našem e-shopu velký výběr jiných zvedacích přístrojů, od vidlicového zdvižného vozíku přes minilift až po stohovač. S našimi výrobky získáte včetně odborného poradenství. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.