Jeřáby

Pevné a stabilní: Univerzální portálové jeřáby zvedají a přemisťují těžká břemena bez námahy. Díky tomu jsou nepostradatelné v dílnách, skladech, výrobě a při montážích. Objevte u společnosti kaiserkraft spolehlivé mobilní a stacionární jeřáby i otočné dílenské jeřáby s různou nosností.

V kategorii Jeřáby Vám nabízíme výrobky následujících značek: Vetter, Thern, Eichinger, eurokraft pro, eurokraft basic.

Vaše filtry
Relevance
Počet výrobků: 120

Dílenské jeřáby pro sklad, výrobu a montážRobustní a stabilní: dílenské portálové jeřáby jsou skutečnými specialisty na zvedání a přemisťování těžkých předmětů. Modely v našem e-shopu jsou navrženy tak, aby zvedaly břemena o hmotnosti až 3000 kg – bez ohledu na to, zda se jedná o nástroje, stroje nebo komponenty. Konstrukce jeřábů je obzvláště výhodná při používání v interiéru.Dílenské jeřáby jsou vhodné pro mnoho účelů použitíKromě portálových jeřábů naleznete v našem sortimentu velký výběr mobilních a stacionárních jeřábů pro téměř každý účel použití:
  • Pojízdné portálové jeřáby z hliníku nebo oceli

  • Sloupové a nástěnné otočné jeřáby

  • Dílenské jeřáby

  • Jeřáby s protizávažímJeřáby z naší nabídky můžete obsluhovat i bez jeřábnického průkazu.Portálové jeřáby, dílenské jeřáby, otočné jeřáby: jak vybrat ten správnýJeřáby zajišťují komfortní práci v montážních i skladových halách. Jaký jeřáb do dílny je ale ten pravý závisí na vámi zamýšleném účelu použití. Pokud chcete přemisťovat těžká a objemná břemena na omezeném prostoru, jsou dobrou volbou portálové jeřáby. Jejich konstrukce se čtyřmi podpěrami a příčným nosníkem nabízí velkou pracovní plochu a stabilitu. Mobilní portálové jeřáby s koly jsou pak vhodné pro opravy a montážní práce na různých stanovištích.Dílenské jeřáby jsou rovněž mobilní a lze je používat ve stísněných prostorách. Například nástěnné otočné jeřáby nezabírají žádné místo na podlaze. Kompaktní malé jeřáby pak není nutné montovat na stěnu, i přesto jsou však velmi stabilní. Na rozdíl od portálových jeřábů mají dílenské jeřáby pouze jeden sloup s nosníkem, což je praktické pro úsporu místa. Pro prostory s omezenou výškou pak nabízíme nízké sloupové otočné jeřáby s kompaktní konstrukcí.


Otočné jeřáby jsou užitečné hned v několika pracovních krocích: zvedání, otáčení a přemisťování. Používají se například pro přemisťování výrobků z jednoho dopravního pásu na druhý.Kromě portálových jeřábů, dílenských jeřábů a otočných jeřábů naleznete v našem e-shopu velký výběr dalších druhů zvedacích zařízení, jako jsou například dílenské zvedáky či minilifty. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem pomůžeme.