O nás

EUROKRAFT

Vlastní značka nově a v osvědčené kvalitě.

Není pravda, že tradice a pokrok nejdou dohromady. Není pravda, že etablované značky nelze inovovat. Není pravda, že vše musí navždy zůstat při starém!

EUROKRAFT nelze zařadit do žádné škatulky, a tudíž se tím ani nemusíme zabývat. Proto jsme to u naší vlastní značky udělali jinak: výkonnost a spolehlivost zůstaly zachovány, kvalita a dlouhá životnost rovněž. Značka EUROKRAFT Vás bude s velkým počtem známých a ještě větším počtem nových produktů i nadále jako obvykle podporovat ve Vaší každodenní práci. Samozřejmě s vynikajícím poměrem ceny a výkonu, jako tomu bylo dosud.

NYNÍ JE TU VŠAK JEDNO „ALE“ – I KDYŽ DOBRÉ

Dali jsme však značce EUROKRAFT novou tvář pro moderní, svěží a výstižnou prezentaci – a novou strukturu značky pro vyšší komfort a srozumitelnost. Nyní najdete všechny výrobky naší vlastní značky v kompletním sortimentu KAISER+KRAFT. Síla značky EUROKRAFT je přítomna všude – od dílny přes sklad až po kancelář a provoz – a čeká pouze na to, až ji objevíte.

EUROKRAFTbasic

Dobrá práce může být i jednoduchá – se správnými produkty jako základem.

Abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z nejlepšího, začínáme vždy tam, kde je to nutné: u toho podstatného. Proto u značky EUROKRAFTbasic vypouštíme vše, co je zbytečné, a soustředíme se na funkční užitek. Je výrobek vhodný do praxe? Odolá větším zatížením? Lze jej dobře ovládat? A vydrží, co slíbíme?

Odpověď je jednoznačně ano! EUROKRAFTbasic nabízí se svými odolnými a spolehlivými produkty v základní kvalitě přesně to pravé řešení základního vybavení pro menší projekty a úlohy. A přesvědčuje svou praktičností, použitelností a vhodností pro každodenní využití. Bez tlachů a bez tamtamů. To platí i o ceně: Produkty EUROKRAFTbasic jsou k dostání za atraktivní základní ceny.

Co dělá z produktů EUROKRAFTbasic pevný základ pro téměř všechny projekty:

 • Spolehlivá základní kvalita za férovou cenu
 • Široký sortiment pro každodenní použití
 • Rychlá dostupnost
 • Záruka 3 roky
 • Vyvinuto podle standardů KAISER+KRAFT
Vlastní značky 251

EUROKRAFTpro

Top produkty pro profesionální použití – včetně 100% záruky spolehlivosti.

Naše vlastní značka EUROKRAFTpro je příslibem. A sice příslibem nejvyšší kvality a spolehlivosti. V tomto novém sortimentu jsme pro Vás spojili kompetence našich produktů Office Akktiv, EUROKRAFT a EUROKRAFT Active Green. Výsledky tohoto speciálního spojení lze dobře popsat jedním slovem: více. Více funkcí, více flexibility, více prémiových vlastností a více záruky. EUROKRAFTpro Vám tak nabízí top produkty, které pro Vás udělají hodně, a to i při každodenním intenzivním používání. Jsou silné a praktické, ergonomické a bezpečné. A komu to pro dobrý pocit nestačí, ten může na přání mít dokonce integrované speciální funkce, minimálně 10 let záruky a mnoho produktů Active Green, jejichž výroba je šetrná k přírodním zdrojům a které tak jsou trvale udržitelné.

Stručně řečeno: EUROKRAFTpro je zárukou výrobků, které si jednoduše zamilujete. Vaše spokojenost bude minimálně 100%.

Co dělá z EUROKRAFTpro Vašeho profesionálního partnera:

 • Vysoce kvalitní produkty
 • Průběžně vysoké standardy kvality
 • Záruka minimálně 10 let
 • Servis pro dokoupení 5 let
 • Vysoká flexibilita díky příslušenství a možnostem kombinování
 • Excelentní zásobování náhradními díly
 • Speciální individuální výroba podle požadavků zákazníka umožňuje jedinečná řešení
 • Značka Active Green jako vyznamenání pro trvale udržitelné produkty
Vlastní značky 254

Rozeznáte zelené produkty na první pohled?

Teď už určitě ano - se značkou activeGREEN.

Od nynějška jsou všechny produkty v naší nabídce, které splňují kritéria trvalé udržitelnosti, označené značkou activeGREEN.

To zahrnuje mnoho produktů EUROKRAFTpro a mnoho dalších značek od známých výrobců. A bude jich stále víc a víc - protože budeme i nadále zvyšovat podíl ekologických "zelených" produktů. Pro Vás. Pro nás. Pro všechny.

Vlastní značky wt$

Investujte nyní do spolehlivosti, bezpečnosti a dlouhé životnosti. A do dvou silných značek. S EUROKRAFTbasic a EUROKRAFTpro přichází vše, co je pro Vás důležité, vždy přesně tam, kde je to důležité.

Ale to je teprve začátek! Těšte se brzy na mnoho dalších nových produktů vlastních značek v prvotřídní kvalitě KAISER+KRAFT. Zůstaňte informováni na kaiserkraft.cz!