The Expertise Collection.

Produkty, které něco vydrží: EUROKRAFT.

Nic Vás nesmí zdržovat.

Proto potřebujete produkty, které něco vydrží. Již více než 75 let poskytujeme kompletní vybavení pro firmy. Know-how, cit pro kvalitu a vášeň pro kancelářské a provozní vybavení – to vše se odráží v naší vlastní značce EUROKRAFT. Výsledkem jsou produkty, které vydrží opravdu hodně. Zátěž v každodenním provozu i Vaše nároky.

A to nejlepší: u EUROKRAFT si můžete vybrat mezi cenově výhodnými modely ve značkové kvalitě a špičkovými modely, které Vám nabídnou něco navíc. Všechny produkty však mají něco společného: desetiletou a nejméně tříletou záruku, které přesahují rámec minimálních zákonných požadavků.

Takktor v černé a žluté barvě

Protože levné věci si nemůžeme dovolit.

Značková kvalita za vynikající cenu.

Levné produkty, které je nutné neustále reklamovat, opravovat nebo vyměňovat, se nakonec mohou prodražit a mohou zatěžovat životní prostředí. Proto Vám nabízíme modely EUROKRAFTbasic za atraktivní ceny, které Vás přesvědčí nejen po finanční, ale také po kvalitativní stránce. Na to Vám dáváme naše slovo a také záruku, která je delší, než vyžadují zákonné předpisy.

Vlastní značky ler

Solidní kvalita

Vyvinuté a vyrobené podle přísných standardů KAISER+KRAFT.

Rychlá dostupnost

Vždy skladem a rychle k dodání.

Špičková cena

Vynikající poměr ceny a kvality.

Záruka

Záruka 3 roky.

Správný produkt EUROKRAFTbasic pro každý požadavek.

Výběr z našeho sortimentu EUROKRAFTbasic.

Maximální výkon pro nejvyšší nároky.

Produkty ve špičkové kvalitě.

Někdy to prostě musí být větší, robustnější nebo individuálnější. Pokud potřebujete produkty, které odolají i maximální zátěži, poté je pro Vás tou pravou volbou EUROKRAFTpro. Na co se budete moci spolehnout? Vysoce kvalitní materiál, přesné zpracování a záruka, která nemá konkurenci. Plus: Máte možnost si nechat produkty vyrobit na míru zcela dle Vašich potřeb.

Vlastní značky wt$

Špičková kvalita

Materiál, zpracování a funkce splňují maximální nároky. Pro intenzivní použití.

Bezpečnost plánování

Garance vynikajícího dodání a zásobování náhradními díly po dobu 5 let.

Možnost individualizace

Mnoho našich produktů lze upravit dle Vašich požadavků.

Záruka

Záruka minimálně 10 let.

Správný produkt EUROKRAFTpro pro každý požadavek.

Výběr z našeho sortimentu EUROKRAFTpro.

Multitalent.

Objevte inovativní e-modul EUROKRAFTpro NEO.

E-Modul NEO je elektrický pohon, který kombinuje ergonomii, bezpečnost práce a flexibilitu. Umožňuje snadnější přemisťování břemen, což ulehčuje zaměstnancům a celkově zvyšuje bezpečnost práce. Speciální funkce: e-modul NEO můžete zakoupit samostatně a použít jej k vybavení Vašich stávajících vozíků. Můžete si jej však objednat také rovnou v kombinaci s našimi produkty vlastní výroby EUROKRAFTpro.

Vlastní značky ler
Vlastní značky mg$

Vlastní výroba KAISER+KRAFT.

V naší vlastní výrobě KAISER+KRAFT v Haanu u Düsseldorfu sami vyvíjíme a vyrábíme již od roku 1954 mnoho našich produktů EUROKRAFT. A to na základě nejvyšších standardů jakosti a trvalé udržitelnosti.

Nejdůležitější detail? Celek.

Proto neustále rozšiřujeme náš sortiment trvale udržitelných produktů a označujeme ho naším štítkem activeGREEN.

Klademe velký důraz na co největší snižování naší uhlíkové stopy. Tímto způsobem jsme dokázali mnoho: Od roku 2018 pracuje KAISER+KRAFT Deutschland například zcela klimaticky neutrálně. Ale ještě jsme nedosáhli stavu, ve kterém bychom chtěli být, a děláme každý den vše pro to, abychom mohli pracovat ještě trvale udržitelněji.

activeGREEN: naše označení trvale udržitelných produktů.

S pomocí nejmodernějších technologií, postupů a kompenzačních projektů zajišťujeme, aby naše uhlíková stopa byla co možná nejmenší. A možná brzy dokonce zmizí. Všímejte si značky activeGREEN.

Výrobky, které vyrábíme obzvlášť ekologicky, označujeme značkou active green
Vlastní značky mg$

Kontaktujte nás!

V případě dotazů jsme Vám bezplatně k dispozici.