Značka
Typ produktu
Počet popruhů

Zahrazovací prvky s popruhem

Chcete rychle dočasně zahradit určitou oblast nebo usměrnit proud návštěvníků do předem určených tras? Pásová zahrazení jsou ideálním řešením.

V kategorii Zahrazovací prvky s popruhem Vám nabízíme výrobky následujících značek: Tensator.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 41
Změnit náhled:

Pásová zahrazení: dobře usměrnit, lépe informovat



Člověk je vizuálním tvorem – využijte této skutečnosti a nainstalujte pásová zahrazení. Různé barvy a možnosti umístění zajistí usměrnění proudu návštěvníků nebo zabrání lidem vstupovat do nebezpečných oblastí. To vše bez mnoha slov nebo výstražných pokynů.



K čemu se pásová zařízení ve firmě hodí?



Angličané vynalezli správné stání ve frontě, Američani ho přivedli k dokonalosti. Přesně na tomto principu jsou dnes pásová zahrazení využívána jako systém pro usměrnění osob při akcích nebo v oblastech pro zákazníky: sloupky s kazetami s popruhem v decentních barvách zajistí jednoznačné vedení fronty s úsporou místa (na principu smyčky) nebo návštěvníkům zabrání vstupovat do určitých prostor.



Změníte-li barevné provedení z černé nebo šedé na červenobílé nebo žlutočerné, magnetická nebo nasazovací pásová zahrazení budou jednoznačně signalizovat, že se za nimi nachází nebezpečná oblast – taková, do které se nesmí vstoupit nebo ve které je třeba dbát zvýšené opatrnosti.



Signální účinek je v mnoha případech dostatečný, může však být doplněn tabulkami pro bližší popis druhu nebezpečí nebo důvodu výstrahy. Platí to například pro oblasti skladu, ve kterých je uskladněno speciální zboží. Závora s popruhem zajistí, že osoba bude v dané oblasti jednat opatrněji.



Proč a kdy použít pásy k zahrazení?



Pásová zahrazení jsou na rozdíl od mnoha jiných typů zahrazení mobilní a snadno se instalují, takže mohou být velmi rychle umístěna a opět odstraněna například v případě úniku kapalin nebo kolem malých stavenišť.



Jelikož sloupky a kazety s popruhem lze individuálně sestavovat, oblast můžete ohraničit s úsporou místa, aniž by v cestě překážely například mříže nebo zahrazovací sloupky.



Díky navíjecím systémům a odolným materiálům popruhů, kazet a/nebo sloupků mohou být systémy intenzivně využívány, a jsou proto výhodnější než jednorázové pásy pro zahrazení a značení. Vyplatí se to zejména v situacích, kdy je zapotřebí zahrazení často otevírat a opět zavírat.



Jako systémy pro usměrňování osob v decentních barvách kromě toho pásová zahrazení nenarušují vzhled prostoru ani nemají zbytečně „alarmující'' charakter, který by vznikl v případě použití mříží nebo jiných zahrazovacích řešení.



Další individuální řešení pro dokonalé značení různých oblastí naleznete v našem sortimentu. Rádi vám poradíme!