Mýdla, krémy

Čisté ruce jsou nutností – to ví každý. Ale stejně důležitá je i péče. Moderní mýdla a krémy proto nabízejí více než jednoduchý účinek. V naší nabídce naleznete mýdla a dezinfekční prostředky na ruce pro průmyslové umývárny od renomovaných výrobců, které pečují o pokožku a jsou šetrné k životnímu prostředí.

V kategorii Mýdla, krémy Vám nabízíme výrobky následujících značek: CWS, Rubbermaid, AIR-WOLF, Kimberly-Clark, SC Johnson, TORK.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 38

Mýdla a krémy: mytí rukou s plusem z hlediska hygieny a péčeOleje, tuky, nečistoty nebo prostě jen zbytky po každodenní práci: v průmyslu a řemeslech musí mýdla a krémy zvládnout víc než doma v koupelně. V našem sortimentu naleznete účinné a zároveň šetrné čisticí prostředky na ruce a tekutá mýdla pro umývárny a WC.
Čím se vyznačují tekutá a krémová mýdla pro průmysl?Nabídka mýdel pro profesionální vybavení umýváren je sice široká, ale zato snadno kategorizovatelná: Tekutá mýdla, pěnová mýdla a prostředky na mytí rukou jsou přizpůsobeny specifickým oblastem použití, stupni znečištění a potřebám pokožky:  • Abrazivní mýdla a čisticí prostředky na ruce obsahují rozpouštědla nebo mikrogranule, které odstraňují nejsilnější nečistoty. Jsou vhodné zejména pro dílny a průmyslovou výrobu.

  • Hydratační pěnová nebo tekutá mýdla chrání pokožku i při častém mytí rukou – zejména v chladnějším pracovním prostředí.

  • Hygienická pěnová mýdla nebo antibakteriální tekutá mýdla snižují zátěž bakteriemi v hygienicky citlivých pracovních prostorech od pečovatelských služeb až po velkokuchyně.

  • Krémy s ochranou proti UV záření a krémy na ochranu pokožky jsou důležitým krokem péče po umytí rukou pro všechna venkovní pracovní prostředí nebo práci venku.

  • Emulze na mytí rukou a tekutá mýdla zajišťují čisté ruce v kancelářích, administrativě, na toaletách pro zákazníky apod.Aby bylo zaručeno snadné a hygienické dávkování a optimální spotřeba, krémová mýdla jsou optimalizována pro dávkovače mýdla.Kromě standardních lahví podle evropské normy pro použití napříč značkami jsou k dispozici také optimalizované systémy mýdel a dávkovačů a možnosti doplňování pro konkrétní značky. Výhoda? S těmito mýdly do dávkovačů mýdla můžete dávkovat ještě přesněji a využívat výhod například bezdotykového dávkování.
Jak najít správné mýdlo pro dávkovače mýdla v různých oblastech firmy?Co nejagresivnější a zároveň co nejšetrnější: mytí rukou sice zvyšuje

hygienu v kanceláři

i v celé firmě, ale zatěžuje pokožku. Odpovědí na různé potřeby – zejména pokud jde o náchylnost k alergiím – jsou vždy pH neutrální mýdla bez parfemace.Čím intenzivnější je mycí účinek mýdel, tím důležitější je poskytnout přípravky pro následnou péči. Aby byla také zde zaručena optimální hygiena, měly by být tyto pečující přípravky rovněž nabízeny v dávkovačích.Máte dotazy k našim pěnovým mýdlům a čisticím prostředkům na ruce? Neváhejte nás kontaktovat. Pro ještě více tipů ohledně zdravé práce jsme pro vás připravili průvodce hygienickými opatřeními v kanceláři a ve firmě. Stačí se podívat!