Servisní služby

Kde je napsáno servis, tam také servis naleznete: chceme, abyste byli s našimi službami spokojeni a abyste u nás objednávali rádi. Proto se naše služby orientují zcela na Vaše potřeby. Podpoříme Vás nejen během nákupu, ale i před ním a po něm. Jste pro nás důležití, stejně jako Váš spokojený úsměv.

V kategorii Servisní služby Vám nabízíme výrobky následujících značek: asecos, IBS Scherer.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Cena s DPH
0
0
99
99
-
Servisní služby
Servisní služby mohou být jednoduše objednány k mnoha produktům z naší online nabídky. Běžný pracovní den s sebou často nese problémy, které lze s vlastním vybavením vyřešit jen těžko, nebo dokonce vůbec. Starý trezor má být odvezen a nahrazen novým. Nový kancelářský nábytek bude dodán, ale montáž není v ceně. Je třeba vyložit nákladní automobil, který však nemůže zajet přímo do skladové haly. Nebo je zapotřebí CAD plánování. V těchto případech má smysl zarezervovat si servisní služby, aby vlastní výroba nebyla zbytečně omezena odstavením potřebného personálu a vybavení. Školené pracovní síly s profesionálními pracovními přístroji a příslušenstvím dané úlohy cílevědomě a odborně vyřeší. Díky tomu ušetříte čas i peníze.

Naše pomoc je Vaší výhodou
Jediným kliknutím si můžete doobjednat profesionální servisní služby, které rychle a ekonomicky vyřeší případné vzniklé úkoly v rámci Vaší oblasti činnosti. Pro jednorázové práce má smysl objednat si příslušné servisní služby. Efektivní vyřízení neplánovaných úkolů můžete přenechat firmě kaiserkraft. Nabízené servisní služby zahrnují bezpečný transport trezorů, stejně jako odbornou vykládku nákladního automobilu stohovačem. K servisním službám kaiserkraft patří rovněž údržba a odborný montážní servis pro kancelářský nábytek všeho druhu a nákup náhradních dílů.