Servírovací vozíky

Praktičtí pomocníci v jídelnách, kavárnách a hotelových kuchyních: servírovací vozíky. Usnadňují přepravu jídel, talířů a nápojů z bodu A do bodu B. Od robustních modelů do kuchyně přes odklízecí vozíky pro hotely a gastronomii až po univerzální vozíky pro přepravní logistiku – u kaiserkraft naleznete vysoce kvalitní modely. Objevte nyní vhodné servírovací vozíky pro vaši firmu.

V kategorii Servírovací vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kongamek, eurokraft pro, B.PRO, eurokraft basic, Rubbermaid, HelgeNyberg.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 109

Servírovací vozíky: použití v gastronomiiServírovací vozíky se používají především v gastronomii a hotelnictví. Ať už jde o servírování nápojů nebo jídel, s těmito mobilními pomocníky bude přeprava mimořádně komfortní. Univerzální vozík se zásuvkami na příbory a policemi na podnosy může naproti tomu posloužit i jako mobilní číšnická stanice. Kovový servírovací vozík pro gastronomii je navíc hygienickou možností přepravy pro cateringové služby ve vaší firmě.Jakmile se hosté do sytosti nají, odklízecí vozík vám pomůže odvézt použité nádobí zpět do kuchyně šetrně k vašim zádům. Výškově přestavitelný servírovací vozík lze individuálně přizpůsobit výšce zaměstnance, a proto šetří záda. Tyto modely jsou užitečnými pomocníky i v kuchyni samotné pro přepravu surovin na místo jejich použití. Servírovací vozíky se 2 nebo 3 policemi jsou v potravinářském odvětví žádané také pro nakládání euro přepravek.Univerzální vozíky: jak zjednodušují logistiku ve vaší firměUniverzální vozíky podpoří pracovní postupy ve vaší firmě i mimo oblast gastronomie. Jako všestranná přepravní zařízení například urychlí vychystávání objednávek a přispějí k nekomplikované logistice přepravy v nejrůznějších odděleních. Výhodou jsou zde také výškově přestavitelné modely pro ergonomické vybavení firmy, protože je lze individuálně přizpůsobit potřebám vašich zaměstnanců.Univerzální vozíky s kvalitními koly a kolečky s lehkým chodem umožňujícími bezpečné manévrování usnadňují přepravu těžkých nákladů. Podporují totiž optimální přenos síly s minimální námahou. Dodržujte prosím maximální nosnost. V naší nabídce máme mnoho univerzálních a servírovacích vozíků z robustní ušlechtilé oceli s nosností v třímístném rozsahu. To z nich činí stabilní pomocníky s rozsáhlými možnostmi využití.Nejste si jisti, který servírovací vozík bude vyhovovat požadavkům vaší firmy? Stačí nás kontaktovat. Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže s výběrem.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Ruční zdvižné vozíky | Teleskopické nakladače | Počítací váhy | Hliníkové přepravní boxy | Zvedací zařízení | Podvozky magnetoplan