Servírovací vozíky

Dobrý servis je důležitý. Své o tom vědí především pracovníci v gastronomii. Když je v kantýnách, menzách nebo hotelových kuchyních zapotřebí přenést talíře, jídla nebo nápoje, voláme číšníka. Toho Vám sice nenabídneme, ale zato máme skvělé servírovací vozíky v té nejvyšší kvalitě.

V kategorii Servírovací vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kongamek, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, Gmöhling, Rubbermaid, HelgeNyberg.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
550
550
1665
1665
-
Relevance
Počet výrobků: 116

Servírovací vozíky: servis na prvním místěStudené nápoje, přísady pro oběd osazenstva nebo vybavení na banket se pomocí servírovacích vozíků z naší nabídky dostanou obzvlášť jednoduše a rychle na místo použití. Chytré funkční detaily tak perfektní servis pozvednou na ještě vyšší úroveň.V jakých oblastech lze používat servírovací vozíky? Jaké varianty existují?Pro servírovací vozíky se často používá také označení servírovací vozík, které zní především po pohostinství a hotelnictví. Přesto jsou tito pojízdní pomocníci používány prakticky ve všech oblastech firmy. Jako univerzální dopravní přístroje urychlují například vychystávání a přispívají k nekomplikované logistice v nejrůznějších odděleních.Své silné stránky přesto ukazují právě při obsluze hostů a zásobování. Lze je používat například během banketu nebo kongresu jako mobilní číšnické stanice s přihrádkami a zásuvkami na příbory nebo je lze při důležitých poradách s větším počtem účastníků používat jako servírovací vozíky s odnímatelným podnosem.Ve velkokapacitní kuchyni jsou žádané policové vozíky pro naplnění euro přepravkami, zatímco ve skladu najdete četné možnosti použití pro naše univerzální víceúčelové modely.Proč je servírovací vozík ergonomický?Vždy, když Vaši zaměstnanci nemusí zboží nebo výrobky nosit, ale mohou je i ve velkém množství přepravovat na kolech, je splněn jeden ze základních předpokladů ergonomie. Kvalitní kola navíc ve spojení s lehkým chodem a bezpečným manévrováním zaručují optimální přenos síly při minimální námaze. A i to je u ergonomického vybavení provozu nepostradatelné.Jakou nosnost má servírovací vozík?Nosnost servírovacího vozíku se může lišit v závislosti na modelu a účelu použití. Velký důraz však klademe na to, aby náš sortiment splňoval vysoké požadavky řemesel a průmyslu. To je vidět na nosnosti v třímístném rozsahu. Přesné vysvětlení poskytne příslušná stránka produktu.Objevte také náš rozsáhlý sortiment jiných ergonomických pracovních pomocníků – od úklidového vozíku až po pracovní stůl. Pokud máte další otázky, rádi Vám poradíme osobně.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Ruční zdvižné vozíky | Teleskopické nakladače | Lepicí páska pro mokré lepení | Počítací váhy | Hliníkové přepravní boxy | Zvedací zařízení | Podvozky magnetoplan