Typ produktu
Možné barvy
Materiál

Ocelové plošiny

Inteligentní využití disponibilních ploch? S našimi skladovými plošinami to není žádný problém. Umožňují vytvoření dodatečné skladovací plochy v dílenských halách nebo kanceláře navíc. Modulární systémy zde zajišťují více flexibility při nízkých nákladech. Pomohou Vám vytvořit přesně takový prostor, jaký potřebujete.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 2
Změnit náhled:
Skladové a ocelové plošiny
Skladové plošiny zajistí místo, prostor a flexibilitu. Systémy pro rozdělení prostoru rozhodujícím způsobem přispívají k inteligentnímu využití disponibilních firemních ploch. Kromě prefabrikovaných prostor, jako jsou halové kanceláře a kontejnery, nabízejí mnoho možností pro šikovné využití místa také ocelové plošiny. Pomocí skladových plošin lze vytvořit dodatečné skladovací plochy v halách, výhodou však může být i umístění kanceláře do přehledné výšky. Při výběru skladové plošiny hrají velkou roli normy a předpisy týkající se bezpečnosti. Ocelová plošina je vzhledem k této skutečnosti vždy bezpečnou a profesionální volbou. Opěry a příčníky ocelových plošin jsou vyrobeny z oceli válcované za tepla. Práškový vypalovaný lak zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost povrchů při silném namáhání. V neposlední řadě je třeba důsledně dbát také na kvalitu podlahových krytin. Standardní ocelové desky v dostatečné tloušťce s perem a drážkou nabízejí vysokou míru bezpečnosti.

Modulární systémy pro lepší flexibilitu
Pro umožnění flexibilní úpravy prostorových kapacit, kdykoli je to zapotřebí, by měly být při výběru plošin voleny rozšířitelné systémy. V případě potřeby pak mohou být doplněny jednotlivé moduly. Výhodou jsou pevně sešroubované konstrukce, protože mohou být kdykoli osazeny bez časově náročné demontáže, což je velmi výhodné ve srovnání s pevně nainstalovanými konstrukčními součástmi. Pomocí plošiny lze v krátké době a s minimální námahou vytvořit zcela nové prostorové podmínky. Pro provozy, které musí pracovat na omezených plochách s často se měnícími skladovými zásobami, představuje modulární systém enormní usnadnění a úsporu nákladů. Díky optimálnímu využití stávajících kapacit pomocí plošin odpadá nákladné zajišťování dodatečných skladovacích ploch a jejich údržba. Tímto způsobem lze minimalizovat nevyužité místo. Modulární systém těchto plošin doplňuje profesionální příslušenství ve formě vhodných schodových prvků, prvků zábradlí a předávacích stanic. Náš e-shop Vám prostřednictvím těchto skladových plošin nabízí výkonné produkty v profesionální kvalitě.