Vrtací a bourací kladiva

Pro obrábění tvrdých materiálů: Vrtací kladiva jsou v řemesle pravými univerzálními pomocníky. Díky funkci sekání a vrtání můžete bouracími kladivy snadno rozbíjet zdivo a beton. Ať už se jedná o vrtací kladiva s přídavnou rukojetí nebo o model s kufrem na nářadí – objevte velký výběr v e-shopu kaiserkraft!

V kategorii Vrtací a bourací kladiva Vám nabízíme výrobky následujících značek: Bosch.

Vrtací a bourací kladiva: Pro obrábění tvrdých materiálůOd tvrdého betonu až po robustní cihly: S vrtacími a bouracími kladivy můžete bez problémů vrtat otvory do odolných materiálů. Dokonce se dostanou i skrz kámen a kov. Profesionální elektrické nářadí má velký výkon a šetří Vaše síly.Vrtací kladivo: Kdy se používá?Příklepová vrtačka je založena na souhře mechanického úderu a protitlaku uživatele. Naproti tomu má vrtací kladivo příklepový mechanismus. Díky axiálnímu pohybu a energii úderu přibližně 3,2 joulů se příklepové kladivo zapracovává do obrobku téměř samo. Uživatelé proto nemusí vyvíjet tlak, ale pouze přesně vést stroj. Pro obzvláště tvrdé materiály, jako je železobeton nebo zdivo, je vrtací kladivo správnou volbou – snižuje totiž únavu Vašich zaměstnanců. Hodí se také pro úkoly spojené se sekáním.Nákup bouracího kladiva: Co je důležité zvážit?Při výběru vrtacích kladiv jsou kromě síly příklepu rozhodující volnoběžné otáčky a možné tloušťky vrtání. Kromě toho je třeba zvolit nástroj vhodný pro daný podklad. Bourací kladivo je vhodné, pokud chcete vrtat nebo sekat do betonu, zdiva, dřeva nebo kovu.Kromě toho se doporučuje používat ochranné pomůcky. Používejte ochranu očí. To Vás ochrání před zvířeným prachem a odpadávajícím materiálem. Pokud kov nástavce vrtacího kladiva narazí silou na kámen, bude to navíc také hlasité. Doporučuje se proto také ochrana sluchu.Chcete poradit s výběrem vrtacích a bouracích kladiv? Rádi Vám pomůžeme – kontaktujte nás.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Vrtačky a příklepové vrtačky | Vysavače | Úhlové brusky | Obráběcí nástroje | Ochranná obuv