Systémy pro plnění, systémy vzduchových polštářků

Otevřít karton, vložit výrobek, nalepit nálepku, zboží je zabaleno. Takový může být sled prací na balicím stole. Avšak co když je třeba zabalit křehké zboží? V takovém případě budete postupovat takto: zapnout balicí stroj, vytvořit výplň, otevřít karton, vložit výrobek a obalit výplní, nalepit nálepku, zboží je zabaleno. A jsme u balicích strojů.

Balicí stroje – správná výplň snadno a rychle


Kdo již někdy stál u balicího stolu, ten ví, že pro určité skupiny zboží je správné balení naprosto stěžejní. Především křehké a citlivé předměty musí být dostatečně obloženy výplní, aby bylo zabráněno škodám při přepravě. S balicími stroji už nemusíte skladovat bublinkovou fólii, papír a lepenku pro výplň, protože si ji jednoduše vyrobíte sami. Vždy, když ji budete potřebovat. Po ruce musíte mít již jen role fólie a papíru. Obložení, fixace, vyplnění dutin – to vše bude s výplněmi z balicích strojů snazší. Oblíbená bublinková fólie má nyní vážnou konkurenci.Pro které balicí výplně existuje stroj?


S balicími stroji můžete například vyrábět vzduchové polštáře. Výrobu různých formátů polštářů umožňuje již i malý systém. Vzduch je přitom vháněn do ploché fóliové hadice. Vytvořené vzduchové polštáře lze snadno oddělit díky perforaci. Rychleji už to snad nejde.Jde to i z lepenky?


Nechcete se vzdát kvalitního balení, ale rádi byste pracovali ekologičtěji? Pak bude zřejmě tou pravou volbou skartovač na karton pro výrobu výplňových materiálů. V jediném pracovním kroku s ním můžete přeměnit již použitou kartonáž z příjmu zboží na kartonovou výplň tlumící nárazy. Ušetříte tak nejen životní prostředí, ale i náklady na materiál.Přehled výhod


  • Optimální ochrana křehkého zboží

  • Rychlost a komfort – stroje mohou být umístěny přímo na balicím pracovišti

  • Flexibilita – jeden přístroj umožňuje výrobu různých velikostí výplní

  • Trvalá udržitelnost – ušetříte náklady na skladování a u skartovačů na karton dokonce i materiál


Víte už, kolik toho musí vaše balicí stroje vyrobit?Je důležité vědět, kolik výplní je třeba vyrobit za jakou dobu. Pokud při výběru nového balicího stroje potřebujete pomoc, kontaktujte nás.