Skříně pro nabíjení akumulátorů

Když notebook, tablet nebo chytrý telefon potřebují chvíli odpočinku, je zde perfektní místo pro vypnutí a nabíjení: nabíjecí skříň pro akumulátory. Skvělé a praktické skříně pro nabíjení akumulátorů naleznete zde.

V kategorii Skříně pro nabíjení akumulátorů Vám nabízíme výrobky následujících značek: C+P, LISTA.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
740
740
1950
1950
-
Relevance
Počet výrobků: 27

Nabíjení = úspora času? Se skříněmi pro nabíjení akumulátorů je to možnéCo vlastně děláte, když se Váš mobilní telefon, tablet nebo notebook nabíjí? Co byste řekli na nákup, dobrý film v kině, chutné jídlo v restauraci nebo trochu sportu v podobě návštěvy plovárny bez chytrého telefonu?
Aktivita během nabíjení zařízeníSkříně pro nabíjení akumulátorů se používají, aby byla technická zařízení během nabíjení chráněna proti krádeži. Kromě toho se chytrý telefon může nabíjet během akce, vyučovací hodiny nebo pracovní doby. Pro mnohá volnočasová zařízení, školy a pracoviště jsou proto nabíjecí stanice již delší dobu povinným vybavením. Není divu, protože na jedné straně nedochází k nepříjemnému vyzvánění a odvádění od podstaty během filmu nebo přednášky a na druhé straně mají uživatelé svá zařízení nabitá, když je opět potřebují. Vydělají na tom obě strany – Vy jako firma i Vaši zaměstnanci a návštěvníci. Především tehdy, když musí být technická zařízení stejně bezpečně uložena, protože je nelze mít u sebe, jako tomu je například během práce s citlivými měřicími přístroji nebo v čistých prostorách.Bezpečnost a různé druhy zamykání skříní pro nabíjení akumulátorůV závislosti na konkrétním použití hraje bezpečnost více či méně důležitou roli. Když jsou školní notebooky uloženy ve třídě, stačí skříň pro nabíjení akumulátorů s uzamykatelnými dveřmi. Právě ve veřejných zařízeních se přitom počítá nejen samotná skříň pro nabíjení akumulátorů, ale také samostatný uzamykatelný box na skříni. Každý z těchto boxů by měl fungovat nezávisle. To znamená, že když dojde k poruše, nejsou automaticky postiženy všechny boxy.


Nabízíme Vám výhradně skříně pro nabíjení akumulátorů s uzamykatelnými boxy, které tato kritéria splňují. Musíte si jen vybrat z různých zamykacích mechanismů. Chcete klasicky jedno euro jako zálohu nebo si uživatelé zadají vlastní kód? Druhá možnost je často využívána ve firmách, zatímco ve volnočasových zařízeních se pro skříňky již osvědčil zámek na minci. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, silný ocelový plech a zahnuté zesílené dveře zajistí stabilitu a zvýší ochranu proti krádeži.Jak je to s elektřinou?V našich skříních pro nabíjení akumulátorů jsou integrovány standardní zásuvky a přípojky pro všechna běžná zařízení. Některé jsou navíc vybaveny přepěťovou ochranou. Možnému hromadění tepla brání větrací otvory v polici a korpusu skříně. Nemusíte si tedy dělat starosti s přebitím nebo kompatibilitou. Pokud jsou ve skříni namontované zásuvkové lišty, lze je připojit k síti pomocí externího připojení.Mobilní nabíjení zařízeníMobilní skříně pro nabíjení akumulátorů se obzvlášť hodí pro nabíjení školních a firemních tabletů a notebooků. Jsou vybaveny síťovou přípojkou s hlavním vypínačem, takže lze všechna nabíjená zařízení ve skříni zapnout a vypnout stisknutím tlačítka a všechny tablety a PC rychle přemístit z jedné místnosti do druhé.Kterou skříň pro nabíjení akumulátorů vybrat?Ať chcete bezpečné nabíjení umožnit svým zákazníkům, žákům, obchodním partnerům, nebo zaměstnancům, ať hledáte nabíjecí stanici pro mobilní telefony, notebooky, nebo tablety, zde najdete vhodné skříně pro nabíjení akumulátorů.Máte speciální požadavky nebo dotazy ohledně barvy, druhu zamykání nebo materiálu? Kontaktujte nás. Naši odborníci Vám rádi poradí.