Závěsné skříně

Pořádek ve věcech zefektivní Vaši práci. Udržet Vám ho pomohou naše závěsné skříně. Obratem ruky díky nim získáte lepší pořádek v dílně, laboratoři i v kanceláři. Bez shýbání a natahování – vše je po ruce ve výšce očí.

V kategorii Závěsné skříně Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, Pavoy, ANKE.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 19

Závěsné skříně pro dílnu, sklad a laboratořDole je již všechno zaplněno? Využijte místo ve výšce. Se závěsnými skříněmi kaiserkraft uskladníte více věcí, aniž by utrpěla volnost pohybu. Kromě toho přinášejí výhody z hlediska pracovního komfortu a efektivity, protože nářadí a laboratorní pomůcky se nacházejí ve výšce očí.Kdy je závěsná skříň správnou volbou?Pro nákup závěsných skříní existují dva zásadní argumenty:  1. Na podlaze už není žádné místo pro skříň nebo regál.

  2. Chcete vašim zaměstnancům umožnit odebírání pracovních pomůcek ze skříně bez ohýbání.


Podle svých rozměrů se závěsná skříň vejde dokonce i do malých rohů a výklenků. Kromě toho lze naše závěsné skříně v různých barvách dobře kombinovat s dalšími prvky zařízení. A vybrat si můžete také mnoho dalších vlastností.Jaké druhy závěsných skříní existují?Závěsné skříně u nás naleznete malé i velké, pro dílnu, sociální prostory nebo zařízení laboratoře. Rozhodující je, kolik místa máte k dispozici a kolik toho chcete ve skříni uskladnit. Také skladovaný materiál hraje důležitou roli. Těžké nářadí vyžaduje závěsné skříně na nářadí s vysokou nosností – na rozdíl od psacího náčiní nebo dokumentů.Kromě toho myslete na dveře. Uzamykatelné dveře zajišťují bezpečnost, klapky lze otevírat jednou rukou a díky okénkům budou vaši zaměstnanci ihned vědět, co se ve skříní nachází. Někdy je nejlepší volbou skříň bez dveří, například když na ně není místo nebo když má být odebírání obsahu co nejrychlejší.Pro uspořádané skladování u nás naleznete závěsné skříně pro dílnu s jednou nebo dvěma vkládacími policemi, se střední stěnou nebo bez a dokonce s výklopnou pracovní deskou. Na děrované desky můžete nářadí zavěsit tak, aby bylo stále po ruce.Mnoho informací najednou? Pak tedy ještě jednou stručně a jasně, jaká jsou nejdůležitější kritéria pro výběr závěsné skříně:  • Rozměry

  • Nosnost

  • Varianta dveří

  • Vnitřní vybavení


Na co dát pozor při montáži?Při přemýšlení o skříních nezapomeňte na stěnu. Musí být totiž dostatečně nosná, aby skříně s těžkým obsahem udržela. K únosnosti můžete přispět také kvalitním upevňovacím materiálem. Mnoho z našich závěsných skříní je již opatřeno otvory pro připevnění. Zbývá již jen vybrat místo. Skříň zavěste nejlépe tam, kde na ni dobře dosáhnete a kde ji bude možné bez problémů otevírat. A samozřejmě tam, kde bude zapotřebí její obsah.Máte další dotazy ohledně výběru, montáže nebo použití? Rádi vám je zodpovíme osobně – i pokud hledáte jiné zařízení pro kancelář, sklad, dílnu nebo laboratoř.