Dílenské skříně

Seznam požadavků na dokonalou skříň do dílny je krátký: Musí být odolná, robustní, přehledná a vyrobená pro příslušné pracovní prostředí. Tento seznam můžeme ještě zkrátit: Chceme kvalitní ocelovou dílenskou skříň.

V kategorii Dílenské skříně Vám nabízíme výrobky následujících značek: C+P, LISTA, eurokraft pro, ANKE, mauser, Pavoy, eurokraft basic, Wolf.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 333

Ocelová dílenská skříň: Pusťte se do práce!Jiskry, špína a tvrdá práce: V dílně je živo. Přeřazení na nižší rychlostní stupeň ze strachu o vybavení dílny? V žádném případě! S ocelovými skříněmi do dílny se můžete pustit do práce – a stejně tak i vaši strážci pořádku.Naše dílenské skříně se vyznačují obzvláště variabilním vybavením: Kromě klasických výškově přestavitelných polic mohou být skříně vybaveny výtažnými policemi a zásuvkami. Uložené zboží lze ukládat a vyjímat ergonomicky. Drobné součásti lze do zásuvek ukládat pomocí sad pro rozdělení zásuvek – i mezi velkým uloženým zbožím!
Ocelové skříně do dílny – nejlepší volba z hlediska materiáluOcel je téměř nezničitelná a vysoce zatížitelná. Proto můžete do dílenské skříně uložit i těžké komponenty nebo elektrické nářadí. Kovové dílenské skříně chrání svůj obsah před znečištěním a teplem, před vlivy prostředí nebo před zloději – díky uzamykacím mechanismům.V závislosti na modelu je lze použít například jako skříň na materiál s úzkou základnou, jako nástrojovou skříň přímo vedle pracovního stolu nebo jako pracovní stanici s velkou pracovní plochou na horní straně.Ocel je také ze své podstaty udržitelná. Lze ji snadno recyklovat a je vyhledávaným materiálem v materiálovém cyklu. Dokud se tak ale nestane, vydrží vaše dílenská skříň nespočet pracovních hodin. Protože její výhody jsou přesvědčivé:  1. Nenáročná údržba, snadná údržba a dlouhá životnost – potřeba nákupu nového vybavení se výrazně snižuje.

  2. Police a příčky lze přemístit nebo dodatečně namontovat podle potřeby skladování.

  3. S přepravkami s viditelným obsahem apod. se může stát skladem drobných součástí.

  4. Díky posuvným dveřím se vejde i do nejmenšího výklenku.

  5. V závislosti na potřebě a možném obsahu se dodává v nesčetných provedeních.Jak vybrat dílenské skříně a na co si dát pozor?Naše modely značek jako EUROKRAFTpro jsou určeny pro širokou škálu provozních prostředí a mohou být kromě dílny umístěny v celém provozu. Při výběru dílenských skříní se zásuvkami a přihrádkami byste však měli zvážit celkovou hmotnost.Například skříně pro velká zatížení do dílny mají nejen vysokou vlastní hmotnost, ale při plném zatížení se tato hmotnost opět výrazně znásobí. Měli byste proto ověřit, zda podlaha v místě instalace takové zatížení vydrží. Kontrola nosnosti podlahy může zabránit jejímu poškození.Zejména skříně s otočnými dveřmi a úzkou základnou představují riziko převrácení. Dílenská skříň s hloubkou, resp. šířkou 50 až 60 cm by měla být ukotvena v podlaze nebo ve zdi. I to ovlivňuje výběr skříně a umístění. Pro skladování látek ohrožujících vodu doporučujeme naše skříně na nebezpečné látky. A pro skladování nebezpečných látek ve vanových policích platí zvláštní předpisy pro vlastnosti modelu. Vezměte prosím na vědomí také obecné požadavky na bezpečnost a zajištění. Univerzální ocelové skříně do dílny se zámkem splňují bezpečnostní stupeň S1 nebo S2 podle normy DIN EN 14450. To znamená, že splňují základní požadavky na ochranu proti vloupání a mohou být použity například jako šatní skříně.Rádi vám poskytneme podrobnější informace o vhodnosti dílenské skříně a místě použití. Za tímto účelem nás můžete kdykoli kontaktovat.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Teleskopické výsuvy | Nástěnné vitríny | Šatní skříňky | Kartotéky pro závěsné složky | Drátěné koše | Vysoké skříně