Skříňky, uzamykatelné boxy

Sociální prostory jsou samy o sobě vědou. Nevěříte? Pak si prohlédněte náš sortiment uzamykatelných skříní a boxů. Ocelové skříně, samostatné uzamykatelné boxy, uzamykatelné skříně – budete překvapeni, čím vším je možné sociální prostory vybavit. Uzamykatelné skříňky a boxy jsou nepostradatelným vybavením tělocvičen, bazénů, šaten a škol.

V kategorii Skříňky, uzamykatelné boxy Vám nabízíme výrobky následujících značek: C+P, Wolf, eurokraft pro, eurokraft basic, BISLEY, Pavoy.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Výška [mm]
  Šířka [mm]
  Hloubka [mm]
  Série
  Provedení podstavce pro skříňku
  Počet přihrádek
  Počet oddílů
  Materiál
  Barva dveří
  Barva
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 739

  Uzamykatelné skříňky a boxy pro bezpečnou úschovu  Sportovní nadšenci chtějí mít své cennosti a oblečení v bezpečí, zatímco zvedají činky v posilovně nebo odpalují míčky na golfovém hřišti. Studenti si mohou při rozšiřování svých znalostí bezpečně uzamknout své knihy a bundy v uzamykatelných skříních před knihovnou nebo na školní chodbě. Zaměstnanci si pak mohou uložit své pracovní i neformální oblečení do patřičných pracovních skříněk.


  Kovové šatní skříně a skříně s uzamykatelnými boxy jsou využívány prakticky každý den zaměstnanci ve firmách a veřejností ve veřejných budovách a zařízeních pro volný čas. Uzamykatelné skříně, které kaiserkraft pro sociální prostory doporučuje, jsou vyrobeny z robustní oceli a díky prohnutí směrem ven jsou velmi odolné. Jedná se o smyslu plnou investici, protože nejvyšší standardy kvality zaručují, že se jen tak nerozbijí. Ocelové skříně s různými velikostmi polic mohou sloužit k uskladnění spisů, oděvů i nářadí a jsou tak nepostradatelnou součástí vybavení dílen, skladů a kancelářského vybavení. Šatní mřížkové skříně a uzamykatelné boxy s pohledovým okénkem umožňují lepší kontrolu nad uloženými předměty. Ocelové skříňky s vestavěnou tyčí nebo háčkem na oděvy jsou vhodné pro ukládání pracovních bund, pracovných mikin a dalšího oblečení. Nabízíme také skříňky s lavicemi umístěnými vepředu nebo vespod, které usnadňují převlékání v kabinkách.  Naše uzamykatelné skříňky a boxy můžete kombinovat  Pokud chcete jednotlivé kusy kombinovat a spojit tak skříňku na oblečení s uzamykatelným boxem, měli byste dbát na to, abyste vždy kombinovali stejné modely. Tímto způsobem vytvoříte jednotný vzhled a jednotlivé skříňky můžete sestavit bez větší námahy. Ujistěte se také, že skříňky mají stejnou velikost - nabízíme jak extra úzké, tak extra vysoké, navíc s širokou škálou funkcí.  Na co si dát pozor při výběru uzamykatelných boxů a skříněk  Skříňky v našem e-shopu mají širokou škálu funkcí a vlastností. Větrací otvory nebo průduchy jsou obecně atributy, které by měly být přítomny v každé kvalitní šatní skříni. Zajišťují, že uskladněné oblečení nebude cítit zatuchlinou.


  Nohy i podstavce skříněk by měly být šetrné k podlaze a jednotlivé skříňky by se měly snadno čistit, čehož lze dosáhnout pomocí vnitřních přihrádek bez okrajů. Elektrolyticky pozinkované skříňky a ocelové šatní skříně jsou především vhodné do vlhkých prostor. Uzamykatelné boxy ve více vytížených školách a veřejných zařízeních by měly být vyrobeny ze stabilního materiálu s dlouhou životností.


  Nejdůležitější vlastností skříněk a uzamykatelných boxů je však jejich uzamykatelnost, kterou je možné zajistit různými druhy zámků - visacími zámky, zámky cylindrickými, s generálním klíčem, bezpečnostními zámky s otočnou závorou, které nelze prolomit přetočením, či praktickou uzamykací soupravou. Modely skříněk značky EUROKRAFT nabízejí také možnost tříbodového zajištění, kdy se západky šatní skříně zamykají i nahoru a dolů. Při demontáži a opakovaném nákupu je pak důležité zvolit stejné modely uzávěrů.


  Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás – rádi vám pomůžeme!