Skříňky, uzamykatelné boxy

Sociální prostory jsou samy o sobě vědou. Nevěříte? Pak si zde jednoduše prohlédněte náš sortiment skříněk a uzamykatelných boxů. Ocelové skříně, systémy věšáků, samostatné uzamykatelné boxy, skříň s uzamykatelnými boxy – budete překvapeni, co vše je v oblasti sociálních prostor možné.

V kategorii Skříňky, uzamykatelné boxy Vám nabízíme výrobky následujících značek: C+P, Wolf, BISLEY, EUROKRAFTbasic, EUROKRAFTpro, LISTA.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
350
350
2350
2350
-
Relevance
Počet výrobků: 867

Skříňky a uzamykatelné boxy: bezpečné uloženíSkříňky a uzamykatelné boxy jsou nepostradatelným vybavením tělocvičen, bazénů, šaten a škol. Sportovní nadšenci chtějí mít své cennosti a oblečení v bezpečí, zatímco zvedají činky v posilovně nebo odpalují míčky na golfovém hřišti. Studenti si mohou při rozšiřování svých znalostí bezpečně uzamknout knihy a bundy v uzamykatelných skříňkách před knihovnou nebo na chodbě školní budovy. Zaměstnanci ukládají pracovní i neformální oblečení do určených pracovních skříněk.


Skříňky pro převlékárny nebo skříně s uzamykatelnými boxy jsou prakticky každodenní předměty, které zaměstnanci ve firmách a veřejnost ve veřejných budovách a zařízeních pro volný čas považují za samozřejmost.U nás najdete, co hledáte!Nabízíme skříňky, šatní skříně a uzamykatelné boxy v různých velikostech a provedeních – od malých až po velké. Ať už se jedná o ocelovou skříňku, kovovou šatní skříň, nebo skříňku se šatnovou lavicí – výběr je široký a kombinovatelný. Pokud chcete kombinovat jednotlivě a chcete spojit skříňku na oblečení s uzamykatelným boxem, měli byste dbát na to, abyste vždy kombinovali stejné modely. Tímto způsobem vytvoříte jednotný celkový vzhled a jednotlivé skříňky můžete sestavit bez větší námahy. Ujistěte se, že skříňky mají stejnou velikost. V našem e-shopu naleznete jak extra úzké, tak extra vysoké skříňky s širokou škálou funkcí. Ocelové skříňky s vestavěnou tyčí na oděvy nebo háčkem na oděvy jsou velmi vhodné pro ukládání pracovních oděvů. Kromě toho jsou k dispozici skříňky s šatnovými lavicemi umístěnými vpředu nebo pod nimi, které zpříjemňují převlékání v kabinkách.Skříňky a uzamykatelné boxy – vhodná úložná skříňka pro každou oblastSkříňky v našem e-shopu mají širokou škálu funkcí a vlastností, které často zvyšují hodnotu určitých oblastí. Větrací otvory nebo průduchy jsou obecně atributy, které by měly být v dobré šatní skříni přítomny. Tím se zajistí, že uskladněné oblečení nebude poté cítit zatuchlinou.


Nohy nebo podstavce skříněk by měly být šetrné k podlaze a jednotlivé skříňky by se měly snadno čistit, čehož lze dosáhnout pomocí vnitřních přihrádek bez okrajů. Skříňky značky QUIPO nabízejí všechny důležité funkce. Jejich základní a přístavné prvky lze individuálně kombinovat v rámci jednoho modelu výrobků. Nejdůležitější vlastností skříněk a uzamykatelných boxů je jejich uzamykatelnost. On-line si můžete objednat skříňky s cylindrickým zámkem, generálním klíčem a praktickou uzamykací soupravou. Při opětovném nákupu a demontáži je důležité zvolit stejné modely uzávěrů.


Dalšími nabízenými druhy zamykání jsou zařízení pro visací zámky nebo bezpečnostní zámek s otočnou závorou, který nelze prolomit přetočením. Modely skříněk značky EUROKRAFT nabízejí také možnost tříbodového zajištění, kdy se západky šatní skříně uzamykají i nahoru a dolů. Kdo by chtěl, aby v šatně nepanoval takový hluk, a zároveň mu záleží na ochraně dveří skříně, ten se může rozhodnout pro skříňku s pryžovou zarážkou. Elektrolyticky pozinkované skříňky a šatní skříně z ušlechtilé oceli jsou obzvláště vhodné pro vlhké prostory. Uzamykatelné boxy ve školách nebo veřejných zařízeních, které jsou hodně namáhané, by měly být vyrobeny ze stabilního materiálu s dlouhou životností.Skříně s uzamykatelnými boxy, které KAISER+KRAFT pro podobná zařízení doporučuje, jsou vyrobeny z robustní oceli a díky prohnutí směrem ven jsou velmi odolné. Jedná se o smysluplnou investici, protože nejvyšší standardy kvality zaručují, že se nic jen tak nerozbije. V převlékárnách a šatnách s nedostatkem prostoru pro zařízení jsou prostorově úspornou alternativou skříně pro úsporu místa a Z-skříně. V továrně, skladu, dílně a kanceláři mohou ocelové skříně s různými velikostmi polic sloužit k uskladnění spisů, oděvů a nářadí. Šatní mřížkové skříně a uzamykatelné boxy s pohledovým okénkem umožňují lepší kontrolu uložených předmětů, protože jsou stále viditelné.Pokud máte jakékoli dotazy,kontaktujte nás – rádi vám pomůžeme!Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Skříně na čisticí prostředky | Teleskopické výsuvy | Závěsné registry | Nábytkové trezory | Skříně s uzamykatelnými boxy | Skříně pro převlékárny