Systémové rudly

Potřebujete více rudlů? Pořiďte si takový, který umí (téměř) všechno. Se systémovými rudly značky EUROKRAFTpro budete připraveni na každý přepravní úkol.

V kategorii Systémové rudly Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 302

Systémové rudly EUROKRAFTpro – dopravní přístroje pro skutečné profesionályPoužíváte váš rudl častěji než jednou měsíčně a přepravujete víc než jen bedny s nápoji na firemní večírek? Pak si rovnou pořiďte model pro vysoké nároky. Systémové rudly EUROKRAFTpro nabízejí kvalitu bez kompromisů. Kromě toho umožňují flexibilní přizpůsobení různým přepravním úkolům.Co jsou systémové rudly a jaké výhody mohou nabídnout?Představte si, že si koupíte rudl a jednoho dne zjistíte, že potřebujete větší ložnou plochu. Možná budete dokonce potřebovat ložnou plochu pro balíky nebo nosná ramena pro přepravu židlí. U běžného rudlu pak máte pouze jednu možnost: koupíte si ještě jeden.U systémových rudlů EUROKRAFTpro si namísto toho pořídíte pouze novou ložnou plochu nebo nosná ramena. Protože naše systémové rudly jsou založeny na modulárním stavebnicovém principu. V části „Příslušenství/náhradní díly'' naleznete alternativní ložné plochy, nosná ramena nebo novou sadu kol. Váš rudl pomocí nich jednoduše přestavíte.To znamená: se systémovým rudlem EUROKRAFTpro získáte ne jeden, ale mnoho různých rudlů najednou. Šetří tak místo, je trvale udržitelný a jednoduše enormně praktický.Čím se ještě systémové rudly EUROKRAFTpro vyznačují?Zatímco vy si díky systémovému rudlu ušetříte nákup několika dalších, my při jeho výrobě nešetříme na ničem. Název EUROKRAFTpro konec konců znamená skutečně špičkovou kvalitu – produkty, na které se můžete spolehnout i při nejintenzivnějším používání. To znamená:  • Kvalitní materiály

  • Vysoká nosnost

  • Dlouhá životnost

  • Ergonomický design pro práci šetrnou k zádům


U kaiserkraft jsme o kvalitě našich rudlů natolik přesvědčeni, že na ně poskytujeme záruku 10 let. Nehraje přitom roli, zda s nimi vaši zaměstnanci budou přepravovat bedny s nápoji, chladničky nebo součásti motorů.Jak postupovat při nákupu systémového rudlu?Perfektní systémový rudl získáte ve třech krocích:  1. Vyberte si jeden z více než 300 předem nakonfigurovaných modelů. Využijte přitom naši možnost filtrů a hledejte například podle materiálu nebo rozměrů ložné plochy.

  2. Rozhodněte se pro vlastnosti podle vaší volby.

  3. Ihned nebo později si rovněž můžete objednat příslušenství pro různé účely použití, například alternativní ložnou plochu nebo ochranu kol.


Máte další dotazy? Raději byste se poradili osobně? Není nic snazšího. Prostřednictvím naší stránky s kontakty jsme vám kdykoli k dispozici.