TINO

Práce a pohodlí.
Je to možné, pokud máte vše stále po ruce, pokud sedíte pohodlně a pokud se rádi rozhlížíte pro své kanceláři. Protože máte vše systematicky uloženo, protože je Váš kancelářský nábytek ergonomický a protože Vaše kancelář jednoduše vypadá dobře.

Vaše filtry
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Výška [mm]
  740
  740
  1560
  1560
  -
  Šířka [mm]
  Hloubka [mm]
  Vlastnost
  Série
  Počet zásuvek pro závěsné složky
  Materiál
  Barva
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Se sérií kancelářského nábytku Tino bude vše dobře uloženo
  Série kancelářského nábytku Tino přesvědčuje vysokou funkčností. Ve skříních, které mohou sahat až do výšky 2300 mm, je k dispozici dostatečný úložný prostor pro uskladnění množství pracovních materiálů a pomůcek. K Tino patří kartotéky pro závěsné složky, skříně o výšce 1560 mm a 820 mm s posuvnými nebo otočnými dveřmi a nástavné skříně o výšce 740 mm, tolik důležité pro rozšíření úložného prostoru. Dveře a výsuvy jsou uzamykatelné, takže umožňují bezpečné uložení důležitých podkladů. Funkční jsou rovněž ocelové police s nosností až 60 kg. Série kancelářského nábytku Tino je tedy mimořádně robustní a nedochází u ní k tak rychlému opotřebení. Vynikající kancelářské zařízení pro pracovní prostory, které jsou nepřetržitě používány. Neustálé otevírání zásuvek a dveří může vést k rychlému opotřebení, avšak kvalitní a odolné materiály jsou zde dobrou prevencí. Série kancelářského nábytku Tino proto může být ideálním řešením pro lékařské ordinace, kanceláře, veřejná zařízení a firmy s vysokou frekvencí návštěvníků.

  Série kancelářského nábytku Tino – funkce v příjemné atmosféře
  Série kancelářského nábytku Tino nabízí kromě funkčních skříní také praktické stoly pro výpočetní techniku splňující evropské normy. Volitelně lze objednat rovněž normální obdélníkový psací stůl. Stůl pro výpočetní techniku splňující evropské normy ze série kancelářského nábytku Tino je výškově přestavitelný psací stůl, který byl vyvinut speciálně pro počítačová pracoviště. S boční zvětšenou hloubkou 200 mm nabízí stůl více místa pro monitor, klávesnici a myš. V sérii kancelářského nábytku Tino rovněž naleznete vhodné pojízdné kontejnery ke skříni a psacímu stolu. Můžete zde volit mezi pojízdným kontejnerem se třemi výsuvy nebo pojízdným kontejnerem se závěsným registrem. Pojízdné kontejnery jsou uzamykatelné. Veškerý kancelářský nábytek Tino zajišťuje příjemné pracovní prostředí. Skříně ve světle šedé barvě nebo javorovém dekoru působí svěžě a světle.