Podvozky, dopravní podvozky

Jsou malé. Jsou obratné. Nekomplikované. Mimořádně funkční. A vysoce zatížitelné. Řeč je o podvozcích a dopravních plošinkách. Chytré řešení pro vnitropodnikovou přepravu. Už žádná námaha při přepravě těžkého a neskladného materiálu z bodu A do bodu B.

V kategorii Podvozky, dopravní podvozky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Wagner, eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, Gmöhling, Rubbermaid, BISLEY, CEMO, ZARGES, HelgeNyberg, asecos, magnetoplan, MATADOR, RAU, rothopro, VAR.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 228

Dopravní podvozky a přepravní pomůcky – klasika v novém kabátěSnadná obsluha, všestrannost, úspora místa. Kombinace desky a kol patří k nejstarším dopravním přístrojům na světě. Což neznamená, že by její vývoj ustrnul. Jakého pokroku bylo mezitím dosaženo, můžete vidět na dopravních podvozcích a plošinkách od kaiserkraft. S nimi bude zábavou dokonce i přeprava těžkého nákladu.Praktické dopravní přístroje pro každou potřebuTěžké, lehké, velké, malé – u nás naleznete správnou přepravní pomůcku pro dílnu, sklad i kancelář. Začíná to u podvozků v mnoha různých velikostech pro boxy, palety a bedny. Stačí náklad položit na podvozek, přesunout a hotovo. Při stěhování apod. zajišťují nábytkové podvozky nebo zvedací přepravníky práci šetrnou k zádům. Plošinky s rukojetí suverénně projdou úzkými uličkami a zvládnou ostré zatáčky.Vhodné řešení máme i pro mimořádně těžké a neskladné předměty – například rotační podvozky s extrémní zatížitelností. Zvedací podvozky jsou ideální, pokud vaši zaměstnanci potřebují přemístit nábytek v dílně nebo stroj. Kromě toho u nás v e-shopu naleznete podvozky pro přemístění plných nádob s tříděným odpadem ke kontejneru, podvozky na desky a soupravy pro stěhování pro maximální flexibilitu.Lehký chod a robustnostDoba skřípajících dřevěných kol už dávno minula. U kaiserkraft sázíme na kola s lehkým chodem pro vysoký komfort jízdy. Robustní materiály jako plast, ušlechtilá ocel a hliník zajišťují, že břemeno z podvozku nespadne. Nejlepší bude, když použijete naše filtry, abyste nalezli ten nejlepší podvozek nebo plošinku. A pokud si nejste jistí, zeptejte se nás. Rádi vám s výběrem pomůžeme.