Skříně z ušlechtilé oceli

Tato ocel je opravdu ušlechtilá! Zejména jako skříň, která má zajistit pořádek v laboratoři, velkokapacitní kuchyni, hygienických prostorách nebo vlhkých prostorách a ve které má být vše po ruce.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
600
600
1950
1950
-
Relevance
Počet výrobků: 19

Skříně z ušlechtilé: Obrovský rozdílMezi ocelí a ušlechtilou ocelí je jen několik stupňů čistoty, ale obrovské rozdíly z hlediska hygieny a odolnosti. Proto je po nich obzvlášť velká poptávka mezi gastrotechniky a laboranty, pracovníky čistých prostor a specialisty na vlhké prostory. Z jejích vlastností však profituje celý provoz.Co je dobré vědět: Společnost kaiserkraft vám nabízí především skříně z ušlechtilé oceli 1.4301. Jedná se o austenitickou, kyselinovzdornou ocel 18/10 CrE-Ni, která má díky nízkému obsahu uhlíku velmi dobré korozní vlastnosti. Je schválena pro teplotní zátěž až do 300 stupňů Celsia.
Jaké výhody mají skříně z ušlechtilé oceli?Zkuste si trvale zašpinit skříň z ušlechtilé oceli. Nebo ji zničit. Není to tak snadné? Přesně tak! Ušlechtilá ocel je jedním z nejhygieničtějších a nejodolnějších materiálů vůbec. Už z tohoto důvodu by neměla chybět jako ocelová skříň v provozních prostorách s odpovídajícími vysokými požadavky. Naše skříně z ušlechtilé oceli mají tyto vlastnosti:  • Schváleno pro chladné a vlhké prostory a hygienicky citlivé prostory

  • Nerezaví, jsou odolné vůči horku, chladu, vlhkosti a chemikáliím

  • Snadné čištění a dezinfekce – také pomocí parních čističů

  • Extrémně robustní a odolné – i při intenzivním používání

  • Uzamykatelné, a proto vhodné pro skladování citlivých látek nebo dokumentů

  • V závislosti na provedení s kuželovými nohami nebo koly

  • K zavěšení nebo postaveníExistují nějaké nevýhody?Pokud srovnáte skříně z ušlechtilé oceli s klasickým kancelářským nábytkem, vypadá kov ve srovnání se dřevem velmi hygienicky a sterilně. Je to záměrné, ale v pracovním prostředí, kde jde ruku v ruce soustředění a reprezentace, je to kontraproduktivní. Proto si v kancelářích můžete vybrat buď nábytek ze dřeva, nebo se držet ocelových skříní s designovými čelními panely a různými barvami RAL.Přestože si ušlechtilá ocel poradí prakticky s jakýmkoli čisticím prostředkem, můžete to myslet příliš dobře. Abrazivní čisticí prostředky poškrábou povrch, čímž se otevírá prostor pro kontaminaci bakteriemi. Pak skříň z ušlechtilé oceli ztrácí svou základní funkci. Totéž platí pro chlor. Zde je obzvláště důležité proškolit personál v oblasti správného čištění.Skříně z ušlechtilé oceli navíc nejsou zrovna známé svou flexibilitou – pokud se nerozhodnete pro praktické verze s koly. Základní nerezový nábytek by proto měl být dobře naplánován.
Jak používat skříně z ušlechtilé oceli?Díky svým přesvědčivým vlastnostem nemají naše skříně z ušlechtilé oceli pro průmysl a gastronomii problém získat si oblibu v celém provozu. V zásadě by se měly používat všude tam, kde je hygiena stejně důležitá jako odolnost.To platí zejména pro laboratoře a čisté prostory, zdravotnická a farmaceutická zařízení, stanice první pomoci, kuchyně a stravovací zařízení, sociální prostory a umývárny, veřejná koupaliště nebo sportovní zařízení.Vyplatí se vám skříň z ušlechtilé oceli? Rozhodně ano! Která z nich by byla nejlepší? Můžete se nás zeptat osobně – kontaktujte nás.