Trezory

Ať už jde o dokumenty nebo cennosti: vše, na čem vám záleží, můžete bezpečně uložit do trezorů. Objevte kvalitní trezorová řešení pro komerční použití kaiserkraft – od skříní na cennosti až po nábytkové trezory.

V kategorii Trezory Vám nabízíme výrobky následujících značek: Safescan, eurokraft basic, C+P, DURABLE.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 47

Trezory – pro bezpečné uložení dokumentů a cennostíChcete ochránit důležité dokumenty a cennosti před neoprávněným přístupem? Pak jsou kvalitní trezory tím pravým řešením. Podle toho, jaký druh cenností chcete skladovat, a prostoru, který máte k dispozici, přicházejí v úvahu různé modely. U kaiserkraft nabízíme trezory v různých provedeních a s různými úrovněmi zabezpečení.Důležité bezpečnostní aspekty trezorůDvěma nejdůležitějšími bezpečnostními aspekty trezorů jsou ochrana proti vloupání a ochrana proti požáru. Trezory a skříně na cennosti, včetně zámku a materiálu, musí být schopny po určitou dobu odolávat vnějším vlivům, například násilí.Tato odolnost trezorů je v evropské normě EN 1143-1 definována v jednotkách odolnosti (RU). U skříní na ochranu dat, v nichž jsou skladovány důležité datové nosiče, je rovněž nutná vysoká odolnost proti ohni a hasicí vodě (EN 1047-1). Pro méně důležité dokumenty však postačí skříně na cennosti s nižší bezpečnostní třídou.Výběr trezorů – nejdůležitější kritériaV závislosti na obsahu nebo účelu lze uvažovat o různých typech trezorů. Pokud se jedná o osobní cennosti, jsou velmi dobrou volbou nábytkové trezory nebo odpovídající kompaktní ocelové skříně na cennosti. Jejich největší výhodou je možnost integrace do stávajícího kancelářského nábytku. Mnohé z těchto trezorů jsou vhodné i pro ukotvení do zdi. Tato vizuálně nenápadná instalace zároveň šetří místo. Alternativu představují volně stojící trezory, které jsou užitečné zejména při velkém objemu dokumentů a cenností.Při výběru trezoru však mohou hrát důležitou roli také důvody související s pojištěním. Pojišťovny mají obvykle určité požadavky, které je třeba splnit. Důležitým kritériem pro uzavření pojistné smlouvy je mimo jiné upevnění trezoru.Chcete-li se správně rozhodnout, položte si následující otázky:  • Co chcete do trezoru uložit? Jak velký je objem?

  • Jaká úroveň zabezpečení je podle specifikací pojišťovny nutná?

  • Dáváte přednost klíčům nebo elektronickým zámkům?

  • Jak a kde by měl být trezor instalován?


Další důležité informace o výběru trezorů a skříní na cennosti si můžete přečíst v našich průvodcích ABC správného výběru trezoru a nákupní poradce pro trezory.Kam se starými trezory?Pokud chcete vyměnit starý trezor za nový model, využijte náš praktický servis pro trezory kaiserkraft. Máte-li zájem, kontaktujte nás. Vysvětlíme vám vše, co potřebujete vědět.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Nástěnné tabule | Závěsné registratury | Vysoké skříně | Otočná ramena | Kontejnery na odpadky | Kancelářské regály Tojo | Pojízdné kontejnery Paperflow