Přepravní trubky, přepravní pouzdra

Posíláte plány, plakáty nebo dlouhé předměty? Umělecký tisk se záhyby, stavební plán s trhlinami nebo dlouhý, úzký deštník ve velké čtvercové krabici? Přepravní tubusy a pouzdra jsou lepší volbou pro všechny výrobky, které se nesmí pomačkat nebo jejichž podlouhlá geometrie přesahuje rozměry klasické kartonové krabice. Díky tomu jsou nejdůležitějším přepravním partnerem nejen pro tiskárny nebo projekční kanceláře.

Jaké výhody nabízejí přepravní role?  • Díky diagonálnímu vinutí a lepení jsou kartonové přepravní obaly obzvlášť stabilní.

  • Plastová přepravní pouzdra lze používat prakticky nekonečně často.

  • Lze je snadno a bezpečně naplnit a připravit k odeslání pomocí různých řešení vík a uzávěrů.

  • Jsou k dispozici jak v kulatém provedení, tak i jako hranaté přepravní obaly pro náročnější geometrie.

  • Jsou ideální pro uchovávání a skladování.

  • Lze je posílat jako poštovní balík s výhodným poštovným.


Jak připravit přepravní obaly k odeslání?Čím těsněji obepíná vybraná role výrobek, tím lépe. Pokud se zboží nemůže pohybovat, snižuje se riziko poškození nárazem. Citlivý papír a cenné výrobky by měly být z důvodu bezpečnosti navíc zabaleny do hadicové fólie. V závislosti na variantě se ujistěte, že jsou víko nebo uzávěr pro přepravu bezpečně upevněny. Připevněte například etikety, aby příjemce mohl také zkontrolovat, zda byla role cestou otevřena.V našich tipech a trendech na téma obalů přinášíme nástin budoucnosti. Pokud máte jakékoli dotazy nebo speciální požadavky týkající se přepravních pouzder, kdykoli nás kontaktujte.