Nástrojové skříně, zásuvkové skříně

Dostatek úložného prostoru pro drobné součásti a příslušenství: zásuvkové skříně jsou užiteční pomocníci pro udržování pořádku při použití pod dílenským stolem, v čistých prostorách nebo v kanceláři. Vybírejte mezi velkými, malými, úzkými nebo širokými modely a také mezi zásuvkovými skříněmi s uzamykacím systémem nebo zajištěním jednotlivých zásuvek. Objevte velký výběr v e-shopu kaiserkraft.

V kategorii Nástrojové skříně, zásuvkové skříně Vám nabízíme výrobky následujících značek: LISTA, RAU, ANKE, eurokraft basic, eurokraft pro, Treston.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 176

Zásuvkové skříně: klasické řešení pro pořádek ve skladu, provozu a kancelářiDobře zorganizované a uklizené pracoviště lze zařídit rychle. Zásuvkové skříně jsou zde skutečně klasikou, která se používá v každé oblasti provozu. Díky promyšlenému příslušenství a moderním funkcím nabízejí dokonalý předpoklad pro plynulý průběh prací.Kde se zásuvkové skříně v provozu používají?Zásuvkové skříně obdržíte v nejrůznějších provedeních pro dílnu, sklad nebo kancelář. V kanceláři se používají stylové verze ve formátech DIN, ve kterých můžete uskladnit zásobu papírů pro kopírku nebo různý kancelářský materiál.Pro dílnu a oblast výroby jsou k dispozici nejrůznější verze z ocelového plechu, které se z hlediska rozměrů, rozdělení zásuvek a polic dokonale přizpůsobí individuálním potřebám. Přehledně v nich uskladníte například nářadí nebo konstrukční a výrobní součásti, které tak budou rychle po ruce. Zvolíte-li dostatečně velké provedení skříně, můžete v jedné zásuvce skladovat celé sady nářadí včetně vložky.Jaké výhody nabízejí moderní zásuvkové skříně?Komerčně využitelné zásuvkové skříně kladou vysoký důraz na plynulý průběh prací – a to doslova. Zásuvky jsou upevněny na robustních lištách s lehkým chodem a lze je vytahovat bez námahy.Zásuvky lze navíc plně vysunout. To je důležité zejména v případě neskladného a velkoformátového obsahu. Každá skříň se navíc – pokud bude umístěna chytře vedle pracoviště – stane zásobníkem nářadí nebo příslušenství, které budou mít zaměstnanci po ruce, aniž by se museli ohýbat, hledat a zbytečně daleko chodit.K čemu jsou systémy pro organizaci zásuvek jako zásuvkové příčky nebo pěnové vložky?Pomocí různého příslušenství pro zásuvky můžete každou skříň vybavit a roztřídit zcela podle vašich potřeb. Dělicí vložky z plastu jsou vhodné ke skladování drobných součástí a poskytují vynikající přehled. Se zásuvnými systémy bude tento pořádek ještě individuálnější. Pro skladování nářadí doporučujeme protiskluzové rohože nebo praktické držáky na nářadí.Pomocí pokladních vložek, příček pro stohy papíru nebo boxů na psací náčiní lze každou zásuvkovou skříň přeměnit na přesně takového pomocníka, kterého potřebujete. Několika hmaty a za nízkou cenu ji navíc můžete kdykoli přestavit.A aby bylo vždy jasné, co se v zásuvkách nachází, měli byste zároveň objednat vhodné produkty pro popis a vybavení etiketami. Další dotazy ohledně nabídky vám rádi zodpovíme osobně.