Ocelové skříně

Je úžasné, jak pružná může být robustní ocel! Naše ocelové skříně jsou skutečně univerzální, vyznačují se láskou pro detail a překvapivě nabízejí zázračné množství prostoru. Navíc jsou vždy k dispozici tam, kde potřebujete větší bezpečnost s malým úsilím.

Ocelové skříně: Nezničitelní strážci pořádkuProvoz bez ocelových skříní? Nepředstavitelné. Robustní skladovací řešení, bezpečnostní experti a strážci pořádku patří k nejdůležitějším faktorům hladkého průběhu provozních procesů. Ať už v řemesle a průmyslu, nebo v kancelářích a administrativě: U společnosti kaiserkraft zaručeně najdete ideální ocelovou skříň pro opravdu každý požadavek!
Jaké ocelové skříně jsou k dispozici?Ocelový korpus, ocelová dvířka, ocelové police a zásuvky – to je vše, co je potřeba k tomu, aby byla skříň považována za ocelovou. Různá obchodní odvětví však mají na průmyslové ocelové skříně zvláštní požadavky. Rádi na ně odpovíme naším širokým sortimentem ve vynikající průmyslové kvalitě:Jaké výhody mají ocelové skříně? 1. Extrémně vysoká stabilita a dlouhá životnost

 2. Vysoká nosnost na přihrádku nebo zásuvku

 3. Vhodné pro intenzivní použití

 4. Odolnost vůči chemikáliím a nečistotám (v závislosti na provedení a třídě)

 5. Nadčasový minimalistický design

 6. Snadná péče a údržba

 7. Nízká potřeba nákupu nového vybavení


Co je dobré vědět: Ocel je vynikající ekologický materiál. Je 100% recyklovatelný a lze jej znovu a znovu přetavovat a zpracovávat.
Pomocí těchto otázek najdete tu správnou ocelovou skříň: 1. Co chcete uložit do ocelové skříně?

 2. Potřebujete pozinkované (a tudíž necitlivé) police?

 3. Jakou nosnost musí mít police?

 4. Skladujete ve skříních také látky znečišťující vodu?

 5. Jak velké zboží má být skladováno?

 6. Měly by být v zásuvkách uloženy i malé díly?

 7. Jaký typ dveří preferujete?

 8. Jaký uzamykací systém přichází v úvahu?Uděláme to jednoduše: Poradíme vám s nákupem vaší skříněVy nám řeknete, co má vaše ocelová skříň umět, a my vám řekneme, který výrobek se vám bude nejlépe hodit. Někdy je odpověď zřejmá: Pokud skladujete nebezpečné kapaliny, musí to být skříň na nebezpečné látky. Pokud chcete třídit drobné díly a nářadí, může to být dílenská nebo nástrojová skříň. Někdy je však potřeba nejistá. V takových případech se vyplatí podívat se na příslušné směrnice pro konkrétní firemní oblasti. Existují dokonce i pro šatní skříně a podobně, kde jsou požadavky na kvalitu skříně a materiálu důkladně stanoveny. Pokud máte další dotazy, kontaktujte nás!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Přepravní kufry | Vysoké skříně | Zásuvkové kontejnery | Hliníkové boxy | Teleskopické výsuvy | Nábytkové trezory