Elektrické zahradní nářadí

S tímto elektrickým zahradním nářadím bude stříhání živého plotu nebo sekání trávníku a úklid cestiček hračkou. S akumulátorem pro větší volnost pohybu a šetrnost k životnímu prostředí.

V kategorii Elektrické zahradní nářadí Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kärcher.

Elektrické zahradní nářadí – pro upravené venkovní prostoryZeleň ve venkovních prostorách vypadá dobře. Avšak pouze tehdy, pokud je pravidelně udržována. S naším elektrickým zahradním nářadím to bude vyřízeno obratem ruky.K čemu je naše elektrické zahradní nářadí dobréVysoká tráva a přerostlé živé ploty udělají na návštěvníky špatný dojem. Neupravené cestičky zvyšují nebezpečí úrazů na firemních pozemcích. Zaměstnanci si také lépe užijí přestávku venku, pokud se nebudou muset probojovávat hromadami listí.Tři z mnoha dobrých důvodů, proč udržovat zeleň ve venkovních prostorách ve formě a odstranit listí z cestiček. S naším elektrickým zahradním nářadím budete perfektně vybaveni. Ať už chcete upravit venkovní prostor u vašeho zařízení, respektive vaší firmy, nebo tyto služby nabídnout ostatním.V našem e-shopu k těmto účelům naleznete:  • Akumulátorové sekačky

  • Akumulátorové křovinořezy

  • Akumulátorové fukary na listí

  • Akumulátorové nůžky na živý plot


Vše na akumulátor? Ano, a to z dobrého důvodu.Snadné použití, efektivita a minimum škodlivin – to jsou výhody akumulátorového zahradního nářadíVysoká efektivita s minimální námahou a ještě k tomu pohodlně. Naše elektrické zahradní nářadí s akumulátorem kombinuje řadu výhod pro sekání trávníku, stříhání plotů a úklid velkých ploch:  • Velká volnost pohybu: díky provozu na akumulátor je jedno, jak daleko je to od plotu k nejbližší zásuvce. A v cestě vám nebudou překážet žádné kabely.

  • Vysoká efektivita: renomovaní výrobci jako firma Kärcher zaručují vysoký výkon při vysoké funkčnosti a ergonomii.

  • Nízká hlučnost: jsou vaši sousedé citliví na hluk? Naše akumulátorové sekačky a fukary jsou tak tiché, že mohou být bez problémů používány 24 hodin denně a stejně tak v nemocnicích nebo školách.

  • Žádné výfukové plyny: životní prostředí se raduje, když vzadu nic neuniká. Vy můžete navíc těžit z výhod minimální údržby. U akumulátorové sekačky si totiž nemusíte lámat hlavu s výměnou zapalovací svíčky.


Jaké příslušenství potřebujete?Často vůbec žádné. Protože mnoho našeho elektrického zahradního nářadí dodáváme s veškerým potřebným vybavením. Není-li akumulátor součástí dodávky, můžete si jej v našem e-shopu objednat samostatně. Nebo v praktické základní sadě po dvou kusech. Obojí je vhodné také jako záložní zdroj.U KAISER+KRAFT kromě toho naleznete rozmanité vybavení pro atraktivní venkovní prostory: lavičky pro útulné odpočinkové zóny, nádoby na odpad, květináče a mnoho dalšího. Stačí se podívat.Máte další dotazy ohledně našeho elektrického zahradního nářadí nebo jiných produktů z našeho sortimentu? Kontaktujte nás osobně. Jsme tu kdykoli pro vás.