Balicí stoly, řezací stojany

Na balicí stůl, připravit, teď! Položit krabici. Přeložit. Zalepit. Otočit. Vložit bublinkovou fólii. Vložit zboží. Ještě jednou fólii. Dodací list. Přeložit. Zalepit. Nalepit etiketu s adresou. Balík na vozík. Hotovo. A znovu: na našich balicích stolech toto vše hravě zvládnete.

V kategorii Balicí stoly, řezací stojany Vám nabízíme výrobky následujících značek: Treston.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 48
Změnit náhled:
Balicí stoly pro plynulou expedici
Balicí stoly nalézají v každém zásilkovém obchodu centrální a často i nejdůležitější využití. Rychlost při expedici je pro dobře běžící obchod alfou i omegou. Dobré balicí stoly pomáhají zaměstnancům při rychlé a efektivní práci. Rozšíření jako přestavování výšky, řezací přístroje nebo svítidla zajišťují mimořádně dobré ergonomické pracovní podmínky, které ještě více podpoří rychlou práci při balení. Ne všechny balicí stoly jsou stejné, a proto by měly být u tohoto produktu sledovány určité vlastnosti. Při expedici dopisů, balíčků a balíků je zapotřebí dostatečná pracovní plocha, která umožní strukturovanou a bezchybnou práci při balení. Na vhodných balicích stolech lze nalézt dostatek prostoru pro třídění, balení a frankování. Obzvláště u velkých předmětů nebo při velkých množstvích, která mají být připravena k expedici, je místo důležitým faktorem pro systematickou a rychlou práci. Mnoho balicích stolů má dodatečné odkládací plochy, které nabízejí prostor pro pořadače, obálky, razítka a jiný materiál. Díky nim lze dosáhnout velké úspory času, protože všechny důležité pomůcky lze uskladnit na dosah ruky.

Balicí stoly ve vysoké kvalitě
Základní prvek balicího stolu sestávající ze stabilní ocelové konstrukce s práškovým vypalovaným lakem a pracovní desky laminované plastem představuje flexibilní systém s možností rozšíření. Umožňuje vytvoření správné kombinace pro každou potřebu. Pro balicí stoly zde v e-shopu jsou k dispozici rozšiřující prvky, například různé odkládací plochy ve formě regálů. Ty jsou částečně vybaveny výškově přestavitelnými policemi a ocelovými oblouky, které umožňují svislé uskladnění obálek, pořadačů a kartonáže. Odkládací police pro balicí stůl mají stabilní konstrukci, aby unesly i větší zatížení. Dodatečné podstavné zásuvky nabízejí ještě více úložného prostoru. Díky nim mohou být bezpečně odkládány poštovní známky, razítka, popisovače a další drobné předměty. Pro balicí stroje jsou jako praktické doplnění k dispozici také integrované řezací přístroje s variabilní šířkou řezu do 1000 mm. Přístavný řezací stojan lze snadno přišroubovat k hraně desky stolu. Sortiment završují balicí stoly s kovovými zadními stěnami, odkladači na formuláře, pojízdnými nádobami s koly, odkládacími plochami pro klávesnici a dalším příslušenstvím.