800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Čalounění
Materiál sedáku
Provedení podstavce
Výška sedáku
 

Nábytek pro bistra

Elegantní klasika, která učiní z baru skutečný bar, z bistra skutečné bistro a z jednoduché pobytové zóny komunikativní místo pro setkávání zaměstnanců: barová stolička. Praktický sedací nábytek pro lidi dneška. Pro rychlé občerstvení, krátké rozhovory, obchodní schůzku u pultu.
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
5.190,-
Barová stolička
koženkový potah
bez DPH
2.590,-
Nové
Barová židle EVORA
s čalouněním, pochromovaný podstavec
Cena na vyžádání
bez DPH
od 4.180,-
Barová stolička v Z-designu
s čalouněním tloušťky 100 mm
bez DPH
2.390,-
Nové
Barová židle z polypropylenu
výška sedáku 730 mm
Cena na vyžádání
Barová stolička s opěradlem
sedací plocha buk, podstavec pochromovaný
bez DPH
2.370,-
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky
Barové stoličky umožňují univerzální použití
Bez barové stoličky by bar nebyl barem, hospoda hospodou a salonek salonkem. Tento sedací nábytek je vítán v každé formě gastronomie. Barová stolička bezpochyby patří v potřebách pro gastronomii k nejžádanějším produktům. Avšak barovou stoličku již dlouho nalézáme nejen v gastronomických provozech, nýbrž jako součást zařízení je ideální také pro mnoho dalších prostor. Židle pro bistro samozřejmě nalezneme převážně za pultem, avšak z výhod prostorově úsporné alternativy barové stoličky lze těžit i ve společenských místnostech, v zařízení kantýn nebo v odpočinkovém koutku v uličkách. Barové židle a stolky navíc vytvářejí uvolněnou atmosféru a propůjčí například přestávkové místnosti ve Vaší firmě elegantní volnočasový vzhled. Člověk se může snadněji uvolnit a pohodlně posadit i v zadních rozích. Pro zaměstnance lze volnější úpravou prostoru pomocí barových stoliček vytvořit nejen útočiště umožňující odpočinek, nýbrž i alternativu k projednávání relevantních pracovních témat.

Správný design pro barovou stoličku
Barové stoličky by se měly samozřejmě hodit ke zvolenému firemnímu designu, především pokud jsou pořizovány ve velkém stylu. Náš online sortiment proto nabízí barové židle v elegantním provedení, které se díky bukovému dřevu a koženkovému potahu velmi dobře prosadí ve srovnání s vybavením prostými židlemi. Pomocí barových stoliček a stolu pro práci vestoje mohou být upraveny nejrůznější prostory. Nábytek pro bistro od firmy KAISER+KRAFT přitom vždy přesvědčuje dobrou kvalitou, vysokou zatížitelností a dlouhou životností. Pochromované podstavce z ocelových trubek zajišťují bezpečné stání a stylový vzhled. Pohodlné sezení umožňují koženkové potahy na stabilním čalounění sedáku nebo barová stolička s opěradlem. Elegantní barové stoličky v provedení ve tvaru Z nebo dřevěné barové stoličky lze dobře přizpůsobit prvkům zařízení, takže vznikne jednotný vzhled, jak je ve firmách, provozech a gastronomii zvykem. Zdá se Vám výběr těžký? Můžete využít naši praktickou funkci porovnání produktů, ve které můžete vzájemně porovnat až 3 židle. Své nové barové stoličky si můžete zakoupit přímo online.
Porovnání výrobků