Paletové nástavné rámy, příslušenství pro palety

Chytrá přeprava: s paletovými nástavnými rámy ochráníte své zboží před poškozením a ztrátou. Zredukujete také obalový odpad a ušetříte tak náklady na jeho likvidaci. U kaiserkraft si můžete vybrat z různých variant paletových nástavných rámů a rovnou si objednat vhodné příslušenství pro palety.

V kategorii Paletové nástavné rámy, příslušenství pro palety Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 49

Paletové nástavné rámy: chytré balicí systémyPalety jsou neodmyslitelnou součástí přepravy i skladu. Se správnými zvedacími přístroji můžete na paletách přepravovat těžké, velké nebo neskladné zboží. Dokonalé přepravní symbiózy dosáhnete s paletovými nástavnými rámy, které převezmou roli zajištění právě v oblasti přepravy. Jakou přesně? Rámy poskytnou přepravovanému zboží potřebou stabilitu a ochranu před poškozením a ztrátou. Zajistí zboží tak, aby se nemohlo nečekaně převrhnout nebo dokonce spadnout na podlahu a rozbít se.Už víte?S paletovými nástavnými rámy u vás nebude vznikat zbytečný obalový odpad a sníží se tak rovněž náklady na likvidaci.Paletový nástavný rám – moderní vratný obalVyužijte všestrannosti paletových nástavných rámů! Dají se snadno nasadit na paletu a nabízejí tak potřebnou ochranu při přepravě a skladování. Kromě toho lze palety s nástavným rámem stohovat na sebe – tímto způsobem zvětšíte objem vaší skladovací plochy a budete pracovat šetrně k přírodním zdrojům.Další výhoda: Nástavné rámy mohou být vybaveny uzamykatelným víkem. Vznikne tak uzavřená a bezpečná přepravní jednotka.Pokud chcete přepravovat a skladovat drobné součásti, doporučujeme použít přepážky, resp. příčky pro nástavné rámy. Díky nim budete moci chytře uskladnit i několik druhů součástí v různých velikostech. Také tyto příčky pro nástavné rámy samozřejmě naleznete u nás v e-shopu, a to v provedení vhodném pro vaši paletu.Vybavení našich paletových nástavných rámůPokud postavíte palety příliš blízko vedle sebe, přístup ke zboží na paletách se zkomplikuje. Řešením jsou distanční držáky, které umožňují bezproblémový přístup ke zboží.Paletové nástavné rámy se 6 závěsy potřebují méně místa při uskladnění, protože je lze snadno složit.Pomocí plastových rohů ochráníte přepravované a skladované zboží před poškozením. Především v případech, kdy je s paletami manipulováno ve více úrovních s výrazně vyšším rizikem pádu.Palety můžete opatřit popisem díky etiketám a rámečkům na etikety. Stačí pak jediný pohled a budete vědět, kde se které přepravované a skladované zboží nachází, a přístup k němu se tím urychlí.Paletové nástavné rámy: různé materiály a jejich výhodyV našem e-shopu obdržíte paletové nástavné rámy z následujících materiálů: plast ABS, hliník, dřevo, jehličnaté dřevo, PE recyklát, ocelová mříž a ocelové trubky.  • Plast: lehký, nízké náklady na dopravu (díky nízké hmotnosti), neštěpí se, odolný vůči působení povětrnostních vlivů

  • Hliník: nevede statický náboj, vodotěsný, vhodný pro potraviny, pachově a chuťově neutrální, nízká vlastní hmotnost

  • Dřevo: velmi robustní, výhodné, dlouhá životnost

  • Ocel: robustní, dlouhá životnost


Kreativní nápady s paletovými nástavnými rámyPaleta plus nástavný rám: mřížkový box

Chybí vám skladovací prostor pro mřížkové boxy nebo stohovací přepravníky? Nemáte dostatek prostředků pro nákup dalšího mřížkového boxu? Nebo prostě zrovna nemáte žádný mřížkový box k dispozici? Stačí si ho vyrobit! Potřebujete jen paletu a paletový nástavný rám a stabilní přepravní box je tu!Vyvýšené záhony bez plžů

Z několika paletových nástavných rámů umístěných na sebe si můžete sestavit vyvýšený záhon – vaše sadba tak bude ochráněna před plži a vy navíc můžete pracovat šetrně k zádům!Poradenství a kontakt:Máte další dotazy? Kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme.