800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Šířka
Barva
Výška
Délka
 

Popis, etikety

Zasílání, zakládání, třídění, adresování, označování… pro každý úkol je k dispozici vhodný popis, vhodná etiketa. Se správnou informací na správném místě rychle zajistíte lepší přehled a pořádek.
Bylo nalezeno 121 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 121 výrobek/-ků/-ky
Popis a etikety
Etikety a vhodné příslušenství mají ve všech oblastech firmy význam pro plynulé procesy a dobrý popis. Popisovací proužky označují obsah skladových přepravek, přepravních boxů nebo regálů a zaručují tak, že zaměstnanci budou moci kdykoli nalézt všechny pracovní materiály. Vhodné držáky na etikety umožňují rychlou výměnu při měnícím se obsahu a zajišťují aktuální přehled. Na úrovni správy vytvářejí popisy pořádek v odkládacích přihrádkách a skříních na pořadače. Přehled zde zajistí rovněž etikety pro zásuvky. V maloobchodu jsou etikety zapotřebí pro vyznačení cen na prodávaných produktech. Zejména z důvodu často se měnících cen jsou funkčním prostředkem pro označení lišty na etikety. Upínací lišty se připevní k prodejním regálům a vloží se do nich etikety s cenami. Další oblastí použití etiket je například třídění odpadu – nálepky pro označení vík umožňují snadné rozlišení nádob. Odborný popis tak šetří čas i náklady při průběhu prací.

Správný popis a vhodná etiketa pro každý účel
Etikety jsou zapotřebí v nesčetných oblastech použití a v mnoha různých rozměrech. Přepravky s viditelným obsahem nebo stohovací boxy mají často zásuvné rámečky, do kterých se vejde jen určitá velikost etikety. Široký sortiment přesných etiket zde ušetří zdlouhavé stříhání. U nádob bez vhodných držáků mohou být použity etikety se samolepicími plochami. Ochranné povrchy zajišťují dlouhou životnost popisu na namáhaných podkladech. K tomuto účelu se používají speciální ochranné fólie. Právě při označování případného nebezpečného obsahu by etikety měly být vždy chráněny speciálními fóliemi nebo kapsami na etikety. Výhodou je, že popis lze realizovat běžnou tužkou a nejsou zapotřebí žádné speciální popisovače pro plast. Ať už potřebujete jakékoli etikety, u KAISER+KRAFT naleznete vhodné produkty pro Vaše požadavky v té nejlepší profesionální kvalitě.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků