800 950 950 

Vaše firma, náš přínos

Vítejte v kategorii produktů pro provoz od KAISER+KRAFT – naleznete zde naši pestrou nabídku pro kompletní vybavení Vašich provozních prostor. Produkty pro vnitřní i venkovní použití, pro dílnu, průmysl a společné prostory a mnoho dalšího.

CZ_Betrieb_assortment_teaser.jpg

Jedním z nejdůležitějších předpokladů pro bezpečnost na pracovišti je zahrazení nebo označení chráněných nebo nebezpečných oblastí. Náš sortiment v této kategorii zahrnuje jak dočasná, tak i trvalá řešení, od značkovací barvy přes prahy pro vozovky až po protinárazovou ochranu

 

Ke kategorii zahrazení a označení

Co patří k plně vybavenému počítačovému pracovišti? Počítač, monitor, klávesnice, tiskárna, dokumenty … to vše v ideálním případě uspořádané na jednom místě, větrané a možná dokonce i mobilní. Přesně to nabízí náš počítačový nábytek – s počítačovými skříněmi a pracovními stanicemi budete mít stále k dispozici vše, co k práci u počítače potřebujete.

 

Ke kategorii počítačového nábytku

Kde panuje pořádek, tam jistě nalezneme i nějakou tu skříň: spisy, nářadí, pracovní oděvy nebo nebezpečné látky – skříně s různými rozměry, z různých materiálů a s různými bezpečnostními stupni pojmou uspořádaně a s úsporou místa vše, co při každodenní práci potřebujete, nebo i to, co zrovna nepotřebujete.

 

Ke kategorii skříní

Správné vybavení umožňuje bezproblémovou, bezpečnou a přehlednou práci v dílně. Jak ovšem to „pravé“ vybavení přesně vypadá, se v každé firmě velmi liší. Proto jsme v této kategorii shromáždili jednoduše vše, co by mohlo prakticky posloužit v profesionální dílně. Od svítidel pro pracoviště až po sady nářadí.

 

Ke kategorii dílna a průmysl

DALŠÍ KATEGORIE S PRODUKTY PRO PROVOZ

V této části naleznete mnoho dalších kategorií s množstvím praktických produktů.

Více informací k tématu provoz

Potřebujete světlo na pracovišti a tak si chcete pořídit lampu. Při výběru byste však měli vzít v úvahu typ pracoviště. Jiné světlo se hodí do kanceláře, jiné ke stroji nebo do laboratoře. Přečtěte si další informace ohledně světelných řešení.

 

Ještě více informací a tipů naleznete také v našich informačních článcích pro provoz.