Vybaveni za každého počasí

Objevte krásy podzimu

Léto končí. No a co? Blíží se přeci zlatý podzim a s ním tisíc důvodů, proč si toto roční období znovu oblíbit.

Podzim může být pestrý a veselý – ale také blátivě hnědý, pochmurně šedý a dešťově modrý. Je tedy ideální čas uložit venkovní prostory k zimnímu spánku a osvěžit interiér, všechny kouty i součástky. Pusťte se s námi do projektu „objevit krásy podzimu“. S námi rozhodně budete „Vybaveni za každého počasí“.

S chutí ven

Náš projekt pro keře, trávníky a cesty

Venkovní prostory už neslouží jen jako vizitka firmy, ale stávají se cenným prostorem pro práci i odpočinek. Dobře navržené a udržované příjezdové cesty, chodníky, živé ploty, přístřešky a odpočívadla z venkovních prostorů dělají místo, které podporuje pohodovou atmosféru. A s tím samozřejmě i produktivitu, a to nejen v teplých měsících.

Zajistěte, aby vaše venkovní prostory vypadaly dobře po celý rok a doslova vybízely k tomu, se zhluboka nadechnout: připravili jsme pro vás ty nejlepší produkty pro péči o keře, trávníky a cesty.

Hurá dovnitř

Náš projekt pro místnosti, plochy a ovzduší

Na prach a špínu se můžete spolehnout. Všude, kde se setkávají lidé, práce a životní prostředí, vznikají drobné částice prachu. A vše, co se jednou ocitne ve vzduchu, se nevyhnutelně opět snese dolů a usadí na každém povrchu a podlaze. Tento přírodní zákon změnit nemůžeme, ale můžeme změnit vše ostatní, a to s naším všestranným vybavením pro čištění interiérů.

Ať už se jedná o chuchvalce prachu, skvrny nebo usazeniny, odborník na úklid u nás najde vše, co potřebuje! Začněte s podzimním úklidem nyní a odstraňte nečistoty snadno, bezpečně a bez trapného tancování s koštětem: přichází naše čisto skvoucí řešení pro místnosti, plochy a vzduch.

Na každém rohu a v každém koutě

Náš projekt pro spotřebiče a součástky

Stokrát nic umoří i osla – i zdánlivě malé úkony vám mohou přerůst přes hlavu. Například při čištění nebo odmašťování malých nebo velmi malých součástek strojů nebo zařízení. S vhodnými produkty z naší nabídky můžete výrazně snížit námahu nutnou k odstranění mastnoty, oleje a nečistot z malých součástek, a to ekologicky, bezpečně a důkladně.

Díky tomu budou vaše součástky i malé spotřebiče fungovat spolehlivě, přesně a hospodárně ve všech procesech.

To je dobré vědět!

Naše čističe součástek a čisticí stoly zvládnou i organické nečistoty!

Obešli byste se bez rozpouštědel nebo těkavých organických látek (VOC)? Podívejte se na naše bio čisticí stoly.

Mikroorganismy zbavují součástky olejů a tuků. Ideální alternativa nejen pro životní prostředí, ale také pro všechny společnosti, které chtějí provozovat svou činnost vysoce udržitelným způsobem: roztok čisticího prostředku totiž není klasifikován jako nebezpečná látka, a není tak nebezpečným ani odpadním materiálem. K dispozici v různých provedeních.

Vše o podzimu

Jak si pomocí správného vybavení udržet podzimní svěžest.
Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Je u vás všechno připravené na podzimní a zimní počasí?“

Tady získáte cenné tipy, jak zazimovat venkovní prostory vaší firmy – od trávníku až po vodovod!

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Tipy pro dobře organizovaný úklid kanceláře“

V tomto článku se dozvíte, proč je čisté pracoviště tak důležité, a získáte kontrolní seznam pro optimální úklid kanceláře.

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Tři faktory ohrožující zdraví při práci“

V tomto článku jsme pro vás přehledně shrnuli nejdůležitější požadavky na pracoviště z hlediska světla, hluku a ovzduší.

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Správné využívání a údržba venkovních prostorů – jak na to“

Přečtěte si o výhodách dobře navrženého venkovního prostoru, konkrétních možnostech využití i bezpečnostních stránkách. Bonus: kontrolní seznam pro správnou údržbu venkovních prostor v každém ročním období.

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Průvodce úklidem dílny“

Přečtěte si, proč je čistá dílna důležitá, jak nejlépe postupovat při úklidu a co má japonská metoda 5S společného s čistou dílnou.

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„K čemu jsou potřeba čističe součástek?“

Zde se dozvíte další informace o tom, jak fungují čističe součástek, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými variantami a kdy zvolit který typ čističe.

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Ovzduší jako zdravotní faktor“

Klima v interiéru je důležitou součástí ergonomie na pracovišti. Vedle osvětlení, hluku, vibrací, záření a elektromagnetických polí je jedním z podstatných fyzikálních faktorů pracovního prostředí.

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Ekologický úklid vaší kanceláře“

Zde se dozvíte více o ekologicky šetrných opatřeních pro úklid ve firmě a o tom, jaké požadavky platí pro udržitelnou péči o místnosti. Praktický kontrolní seznam vám pomůže opatření okamžitě zavést.

Podzimní produkty pro vaši firmu wt$

„Triky pro pořádek a čistotu na pracovišti“

V tomto příspěvku zjistíte, proč je čisté a uklizené pracoviště tak důležité, a dozvíte se naše nejlepší tipy a triky pro úklid na pracovišti.