Nádoby na odpadky Rubbermaid přežijí každý odpad

Nezničitelné až do konce – zaručeno

A nyní nabírají Slim Jim®, Defender®, Brute® a Untouchables® to správné tempo. Díky záruce na životnost produktu od 5 do 10 let totiž naši hrdinové odpadu nebudou mít nikdy dost odpadků.

Nádoby na tříděný odpad a na odpadky musí v průběhu svého života něco vydržet, přijmout a spolknout – je dobře, že je společnost Rubbermaid intenzivně testuje z hlediska odolnosti materiálu a zatížitelnosti. A tak se toho za těmito velkými záklopkami skrývá opravdu mnoho: například velká kapacita; praktické funkce jako pedálový mechanismus, výklopné víko nebo vhazovací otvor v ergonomické výšce.

S produkty Rubbermaid jste ideálně vybaveni na každý odpad a každé zatížení, i při extrémních komerčních a průmyslových aktivitách.

Záruka 10 let. Nebo 5 184 000 minut životnosti produktu

Záruka 5 let na plastové výrobky společnosti Rubbermaid

Záruka 5 let na kovové výrobky společnosti Rubbermaid

Další praktické produkty řady Rubbermaid pro Vás

Porozhlédněte se v našem e-shopu po sortimentu zahrnujícím řadu Rubbermaid. Určitě zde najdete mnoho dalších praktických řešení pro úklid a udržování pořádku.

Akce na podporu prodeje produktů Rubbermaid wt$

Návod na snížení odpadu v provozu

Akce na podporu prodeje produktů Rubbermaid wt$

Redukce odpadu šetří zdroje a chrání lidstvo i životní prostředí. Jaké praktické přístupy existují pro snížení odpadu v provozu? To se dozvíte ve třech praktických tipech pro zabránění vzniku odpadu v tomto příspěvku.

Správa nakládání s odpady: Jak motivovat zaměstnance

trashmanagement

Správné třídění odpadu je složité téma, ale nikdy by neměly vzniknout pochybnosti o tom, jaký odpad kam patří. Shromáždili jsme k tomu užitečné informace pro realizování Vaší správy nakládání s odpady.

Akce na podporu prodeje produktů Rubbermaid mg$

Všestranný pomocník při práci s odpady

Nepochybně má pro Vás společnost Rubbermaid ve své nabídce systém pro likvidaci odpadu. Zeptejte se nás. Rádi Vám pomůžeme najít ty správné produkty pro snížení odpadu na pracovišti.