Zásuvky

Nemusíte mít všechno v jedné zásuvce! V našem sortimentu pro Vás máme zásuvek spoustu – pro Vaše stávající vybavení, v nejrůznějších provedeních, pro různé zatížení. Není možné, že byste si u nás nevybrali.

V kategorii Zásuvky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, LISTA, EUROKRAFTbasic, ANKE, Knürr, Pavoy, C+P, RAU, Treston.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
50
50
1050
1050
-
Relevance
Počet výrobků: 47
Zásuvky
Zde naleznete zásuvky pro psací a ostatní pracovní stoly. Nalézt vhodnou náhradní zásuvku není vždy snadné. Kancelářské skříně a průmyslové skříně jsou často provedeny ve vysloveně rozmanitých rozměrech a zásuvkových systémech, které nákup dodatečného vybavení v požadované velikosti komplikují. Náš e-shop Vám nabízí zásuvky v nejrůznějších provedeních. Ať už se jedná o zásuvkové skříně v kontextu správy, nebo o zásuvky pro skříně pro velká zatížení: s trochou trpělivosti při potřebném jemném ladění a porovnání velikosti zde online naleznete to pravé. Naše zásuvky jsou totiž z hlediska výšky a hloubky velmi variabilní. Navíc jsou dimenzovány pro různě velká zatížení. Mohou poté sloužit i jako náhrada za proražené zásuvky, které mají být vyměněny za stabilnější vložky. Vyberte si v e-shopu vhodné zásuvky pro skříně na materiál a žaluziové skříně v kanceláři. Sortiment zahrnuje rovněž kompletní zásuvkové bloky. Díky tomu lze zvolit vhodné náhradní zásuvky pro nejrůznější typy skříní a psacích stolů. Skříňový systém může být také dodatečně rozšířen kartotékou pro závěsné složky na teleskopických lištách. Pro doplnění mohou být namontovány vestavné zásuvky se samostatným zakrytím.

Zásuvky: objednejte dnes a brzy je budete moci používat
Naše zásuvky Vám budou doručeny rychle. Díky mimořádně rychlé expedici mají zákazníci KAISER+KRAFT komfortní výhody, protože zásuvky a příslušenství budou mít ve firmě k dispozici již krátce po objednání. Toto rychlé dodání může představovat velké usnadnění práce zejména v případě, že musí být v krátké době zajištěna náhrada pro citlivé součásti zařízení.