Ostatní příslušenství

Pokud by Vám něco chybělo, buďte si jistí, že pro Vás všechno máme: držáky, upevnění, klíče, uložení, vložky a mnoho dalších prvků příslušenství z našeho sortimentu kdykoli umožní rychlou výměnu a zajistí tak nepřerušený průběh výroby.

V kategorii Ostatní příslušenství Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, ZARGES, Treston, Kongamek, LISTA, ANKE, C+P, RAU, KERN, Jessberger, magnetoplan, HelgeNyberg, DEGARDO, asecos, SCHULTE, Altrex, CEMO, EUROKRAFTbasic, MUNK, IDEAL, BISLEY, NOTRAX, VARTA, Wolf, Axelent, KRAUSE, HYMER, Thern, Bio-Circle, Heson, HSM, MAUL, PRESSOL, Waldmann, VAR, hofe, Layher, Dataflex, Justrite, Safescan, DURABLE, bimos, mauser, Rubbermaid, FALCON, Kärcher, SÖHNGEN, Edmolift, EICHNER, Pramac, Vikan, JUTEC, Kroll, SCANGRIP, Vetter, ABUS, Ansmann, Gmöhling, helit, PROCITY, Tarifold, Unger, a.m.p.e.r.e, AIR-WOLF, DUNLOP, DYMO, Eichinger, EKO, Flexlift, FLORA, Hailo, IBS Scherer, interstuhl, Knürr, STEMO, Telesteps, TORK, Twinco, VLUV.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 2 022
Ostatní příslušenství
Kromě náhradních kol, klíčů nebo samolepicích etiket existuje mnoho dalšího příslušenství, které zaručuje plynulý průběh pracovního dne. Zapotřebí jsou často nejen náhradní díly pro stávající nábytek a regály, nýbrž také produkty pro rozšíření stávajícího zařízení, jako například držáky a nosiče centrální počítačové jednotky. Výpustná hrdla pro sudy jsou při procesu výroby stejně důležitá jako upevňovací příslušenství pro již stávající regálové systémy. Při přestavbách nebo rozšířeních jsou rozhodujícími prvky pro rychlý postup vpřed další součásti příslušenství. Zakrytí a sokly pomohou uvést nábytek do správné polohy a vytvořit jednotný vzhled. To je jen několik příkladů pro každodenní situace, ve kterých zdánlivě nevýznamné příslušenství hraje rozhodující roli.

Zásoba je důležitá
Ve všedním dni se setkáváme se spoustou maličkostí, kterých si často všimneme teprve tehdy, když se jich nedostává. Stejně jako například baterie a úsporné žárovky, i další součásti příslušenství často představují problém, pokud není včas vytvořena dostatečná zásoba. Efektivní pracovní procesy pak musí být kvůli výměně chybějících nebo vadných součástí přerušeny a výroba zastavena. Důležité produkty každodenní potřeby jsou u KAISER+KRAFT přehledně shrnuty v kategorii dalšího příslušenství, aby bylo udržování zásob snadnější a náhrada byla včas po ruce. Firma KAISER+KRAFT sestavila dobře promyšlenou paletu pro praktické použití při všech eventualitách ve výrobě a kanceláři a vytvořila vhodně a odborně sestavenou nabídku. Každá firma tak bude schopna ukončit výpadek co nejrychlejší výměnou nebo tomuto výpadku předejít vhodným předběžným plánováním. KAISER+KRAFT Vám pomůže zůstat produktivní.